hier ook afwisselende dagen;zit alweer 3 jaar zonder werk maar doe een versnelde opleiding voor doktersassistent(dus veel huiswerk)daarnaast de huishoudelijke dingen idd,dochterlief gaat zelf naar en van school maar ik help wel elke avond met huiswerk,daarnaast doe ik ook mantelzorg voor mijn ex maar dat zijn meer regeldingen,ik doe zijn administratie en ga mee naar specialisten.Daarnaast af en toe gezellig de stad in,koffie drinken,lunchen ed,verveel me in elk geval niet!
Ohh, werkt dat zo! Hihi ik leer wat bij. Wat heerlijk dat jullie overdag wat meer kunnen doen samen. Ja alles heeft zijn voordelen. Het is wel jammer dat mijn man in de "spits" thuiskomt en de kinderen net even ziet voor ze slapen gaan. Ik kijk er echt naar uit. Ben alleen wel bang dat ik het te positief in zie qua drukte enzo, hihi. Ervaar jij moeite met het bijhouden van je huishouden? Het lukt me nu ook aardig met 20 uur werken (alhoewel ik het soms flink pittig vind) dus het lijkt me straks niet zo'n punt.
deelight ik heb een man die gewoon heel veel doet ondanks dat ik werk. Overdag ben ik er gewoon voor de kinderen en pak wel een stofzuiger ofzo maar echt poetsen doet mijn man meestal. Ik vind het wel fijn hoor, het enige wat ik heb is dat ik nooit zonder de kids ben. En zoals nu, ze zijn allebei ziek en mega jengelig, denk ik wel eens bleh!!! Maar als ik eens een dagje/avondje weg ben kan ik er heerlijk van genieten. Ik ga nu ook 2 keer in de maand een avond naar school en voelt echt als een uitje.
dat is hier vervallen, nu werken ze onder de norm kinderdagverblijf (we moeten dus ook opvangtoeslag aanvragen) en alleen maar omdat de gemeente de subsidie niet meer wilde doen..
Ik ben ook een zo goed als niet werkende moeder. Hahaha! Ik werk 3x een uurtje in de week op de avond als papa thuis is dus eigenlijk werk ik niet, vind ik zelf. We hebben niet echt een vast ritme, op di/do gaat ze in de ochtend naar peuterspeel zaal en verder wat huishouden, spelen samen en wandelen met de hond. Buiten spelen en bezoekjes afleggen horen tot onze bezigheden..
Ik ben sinds 1 jan dit jaar gestopt met werken ... I LOVE IT ! Wat ik zoal doe ? Poeh, van alles en nog wat, er zijn dagen dat ik lekker helemaal niets doe en met de kids in de speeltuin hang of lekker pyama dagen inlas maar doordweeks gaat de oudste naar school en de jongste terroriseert het huis .. Maar goed, doe boodschappen, lekker lunchen met vriendinnen, vrijdag ochtend is het altijd speeldag in de bieb voor kleine kindjes, ik help veel op school, schoonmaken etc etc .. Commentaar krijg ik wel eens ja, '' Je hebt zeker een uitkering nu je thuis bent '' Nee dat heb ik niet, we leven met ze viertjes op het salaris van mijn man. Maar krijg ook reacties van '' Ooo zullen we ruilen '' zulk soort dingen.
kippiekip, dat is vreemd dat mensen vragen of je een uitkering hebt? Ben benieuwd hoor. Oh, de bieb is ook een goed idee!! Ik ga kijken *handenwrijvend*
Kippiekip, ik zou ook wel willen ruilen. Ik zou dat ook kunnen zeggen, en dan bedoel ik dat niet negatief. Dat van die uitkering vind ik echt belachelijk, maar ruilen: graag!
Ik ben hier al thuis sinds de geboorte van mijn zoon. Ik wilde wel werken, maar er was gewoon niks. En eigenlijk vind ik het wel heel leuk, ik zie hem opgroeien en ik zie alles van hem. Lekker tuttelen met zijn 2tjes, heerlijk <3 Nu ben ik zwanger van de 2de, dus ik zit voorlopig wel thuis Onze dagen verschillen, soms doen we gewoon lekker helemaal niks (afgezien de normale dingen zoals vaatwasser, wassen etc.) en hebben we een pyjamadag. Heerlijk op koude gure dagen Maar normaal doen we kleine boodschapjes, even wandelen, naar vriendinnen, naar schoonouders, wasje draaien, opvouwen, stofzuigen, dweilen, opruimen etc. De normale dingen. Daarnaast probeer ik te puzzelen en tekenen met hem, maar hij snapt er nog niet veel van haha Ik rommel gewoon wat in huis om. Niet echt volgens een bepaald schema.
ik ben sinds vorige week gestopt met werken en oook wat vind ik het heerlijk! ik was al een tijdje thuis (maagverkleining gehad en opstarten lukte niet echt) 1 april was mijn contract afgelopen en na eindeloos solliciteren en niks kunnen vinden zijn we daar maar mee gestopt. maar omdat ze op mn werk moeilijk begonnen te doen hebben we besloten om een maand eerder te stoppen. ook ik krijg regelmatig te horen of ik een uitkering krijg of zo. nee dat krijg ik niet want mijn man verdient genoeg om ons te onderhouden. schijnen sommige maar raar te vinden geloof ik vind het heerlijk om lekker met mn meisje te freubelen haar zelf zien opgroeien ipv de oppas. tuurlijk zijn er momenten dat ik denk pfff maar ja dat had ik toen ik wel werkte ook. nu doe ik mijn huishouden tussen de leuke dingen door. en nu ze niet meer bang is voor de stofzuiger is dat een stuk makkelijker. verder gaan we wandelen, naar de winkel, op visite lekker spelen met andere kindjes. we vermaken ons prima