Met 38 weken en 6 dagen ben ik bevallen van een prachtige zoon Thijs!! Zondag avond 19 juni om 22.00 zijn mijn vliezen gebroken, ik had de hele dag al voorweeen. Uiteindelijk is hij op dinsdag 21 juni om 01.37 met een keizersnede gehaald.
Gefeliciteerd met jullie zoon Thijs! Wat een leuke naam! Hopelijk gaat alles goed met jullie. Geniet maar lekker van je gezinnetje!
Dank jullie wel! Alles gaat goed met ons, we hebben 4 dagen in het zh gelegen, en daarna nog 4 volle dagen kraamzorg. Thijs doet het heel goed, hij zat na 4 dagen al boven zijn geb. Gew. (Bij geboorte was hij 3075 gram, en 4 dagen later was hij 3080). Dinsdag woog hij al 3230 gram (week na bevalling). Borstvoeding loopt geweldig, ik voed op verzoek met maximaal 3 uur ertussen. ' S nachts slaapt hij al een aantal dagen door, dan mag ik 1 voeding overslaan, dus slaapt hij ong 6 uur achter elkaar. Ik heb 800 ml bloed verloren bij de ks, en mijn hb was 4,6. Veelste laag dus! Daarvoor moet ik staaltabletten slikken. Ik begin nu wel goed op krachten te komen. Gister heb ik zelfs het middag slaapje overgeslagen.
Gefeliciteerd met jullie prachtige mannetje!! Fijn dat je alweer op krachten begint te komen, geniet van hem! In Ede bevallen, of niet? (herken het mutsje van Fiene!)
Dank jullie wel Heb net intake van het cb gehad, hij woog 3410 gram! Dat betekend dat hij sinds dinsdag 180 gram aangekomen is! Ik mag nu dus naar 6 voedingen per dag!