Weet iemand waar je katoenen hoeslakens van 210 lang kan kopen? Overal zie ik wel 200 of 220, maar daar heb ik niets aan. Wil echt een passende 210 hebben. Een goede naaister mag ook als je er een weet, ik moet hoezen hebben voor een bed van 180x210 met een dubbele split hebben. Wou eerst 2 van 90x210 aan elkaar naaien, maar die kan ik dus ook al niet vinden Zelf maken is mijn allerlaatste optie, maar zie ik op het moment eigenlijk niet zo zitten
Misschien alle GOEDE beddenzaken afbellen? Of de Ikea? Die heeft zowiezo rare maten met hoeslakens enzo..
Bij de action gooien ze je ermee dood alleen met dubbele split?? Geen idee Hier ook 210 lengte. Zijn fijne, goede en vrij goedkope hoeslakens Wij hebben de 90x210 vd action (zitten in een rol)
Action!! Daar heb ik nog niet gekeken! Dank je Ikea heeft ze iig niet en de bedtextiel zaken hier hebben ze of niet of alleen echt bloedduur helaas. Dan kan ik ze toch beter zelf maken wanneer er zulke kosten aan verbonden zijn.
Weet niet wat je met een dubbele split bedoelt?? Deze zijn wel 220 maar dan kun je ook de hoek ipv bovenop het matras onderop het matras doen dat ie er helemaal omheen gaat als je me snapt. Dreamcovers katoenen hoeslaken? Bestel nu bij wehkamp.nl
Dubbele split is dat het hoofd en voeteneind los van elkaar kunnen bewegen. Dus dat het middenstuk alleen aan elkaar vast zit zeg maar. Die hoezen zijn voor zo ver ik heb gevonden alleen te krijgen boven de 100 euro per stuk. Vandaar dat ik van 2 gewone van 90 breed zelf 1 grote wou maken. 220 is echt te lang, had ik al geprobeerd, zit echt niet netjes Toch bedankt voor het meedenken!
Jersey topper hoeslaken met dubbele split | Jersey topper hoeslakens met split | Textielhuis.nl | Dekbedovertrek | hoeslaken Geen ervaring, maar wel redelijke prijs.
Voor een topper wel ja Heb alleen een volledig matras, de topper hoezen zijn maar geschikt tot 8 cm hoog en mijn matras is 22 cm hoog. Dus dat gaat hem helaas niet worden. Toch bedankt!
Geloof dat ik dan nog maar eens ga kijken bij vestigingen van Hema en Beter Bed in grotere steden dan, hier hebben ze ze gewoon niet. Dank je wel, ga even informeren morgen!
Sorry: Jersey hoeslaken met split (180x200/210/220) | Hoeslaken met split | Textielhuis.nl | Dekbedovertrek | hoeslaken Molton hoeslaken met split (matrasbeschermer) (180x210) | Molton hoeslaken met split | Textielhuis.nl | Dekbedovertrek | hoeslaken
Die is met enkele split. Zag die idd wel meer, maar moet echt met een dubbele split hebben. En van katoen, jersey krimpt altijd zo
Ik zou inderdaad ook voor katoen gaan. Ik moet zeggen dat ik er ook nog nooit van gehoord had. Wij hebben gewoon allebei een eigen hoeslaken. Wat is daar het probleem van?
Ah zo.. Heb dat nog nooit ergens gezien eerlijk gezegd. Wij hebben ook allebei een eigen hoeslaken. Bij de action heb je ze van 90x210. 180x210 hebben ze bij mijn weten niet en ook niet met een dubbele split geloof ik. Ik vind ze persoonlijk wel errug dun bij de action. Heb ze zelf liever van Zeeman of Hema. Hema heeft zowieso langere maten dan 200 zeeman weet ik zo niet.
Het probleem is dat wij dus geen losse matrassen hebben. Zal wel even een foto maken Wou gewoon 2 losse dan aan elkaar naaien, dan kunnen ze er wel om heen.