Hoevaak douchen jullie?

Discussie in 'De lounge' gestart door ashleyp, 21 aug 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
?

Hoevaak douche je?

  1. 2x per dag

  2. 1 x per dag

  3. om de dag

  4. 2-3 x per week

  5. 1x per week

  6. Anders

Meerdere stemmen zijn toegestaan.
De resultaten zijn alleen zichtbaar na stemmen.
  1. Honeybeeb

    Honeybeeb Niet meer actief

    Ja dit doe ik indd ook, mn haar niet elke dag en zeker niet 2x per dag dat ik douche.
     
  2. Lief of Stoer

    Lief of Stoer VIP lid

    25 apr 2011
    6.036
    2.900
    113
    't Gezellige Brabant
    Mijn huid is erg gevoelig en vaak droog. Om dit niet erger te maken, douche ik om de dag. Op zweterige dagen ga ik vaker.
     
  3. HuiBooBee

    HuiBooBee Fanatiek lid

    1 feb 2011
    4.355
    72
    48
    Om de dag, douchen kost mij erg veel energie!
    Wel was ik me elke dag. Mijn haar was ik eens in de 3 dagen.
    Op warme zweterige dagen douche ik wel elke dag.
     
  4. taartje

    taartje Bekend lid

    6 mei 2012
    625
    0
    0
    Kapster en mama
    Overijssel
    Elke dag,ook scheren gebeurt hier elke dag, mijn haren was ik om de twee dagen,heb veel krullen,en droog haar,als ik dat te vaak was dan gaat het pluizen!
     
  5. Islah

    Islah Niet meer actief

    Dit wordt vast weer zo'n viezerikkentopic haha, nu afwachten wanneer het 'hoe vaak verschoon jij je handdoek'-topic zich aandient!
     
  6. Enfermera

    Enfermera Fanatiek lid

    7 nov 2011
    1.354
    0
    0
    Om de dag, en dan was ik ook mn haren. Als het erg warm is oid dan douche ik elke dag, maar dan alleen even spoelen. Haren wassen om de dag iig :)
    Whaha en idd, wanneer komen de bah vies niet elke dag douchen opmerkingen? :D Ach ik heb nog vrienden en een man dus ik zal heus niet zo erg stinken;)
     
  7. draak86

    draak86 VIP lid

    7 mrt 2008
    5.427
    0
    0
    Thuisblijf mama
    Noord-holland
    Kan helemaal verschillen;soms een paar dagen achter elkaar elke dag en soms 2dagen niet en dan de 3e dag pas weer. Wel praktisch altijd s'avonds. Ben absoluut geen ochtendmens dus ben al blij als ik me kan aankleden en opmaken en mijn zoon op tijd op school heb.
     
  8. bosi333

    bosi333 VIP lid

    1 aug 2006
    37.265
    6.790
    113
    heb je nog niet geopend dan?
     
  9. Cindy81

    Cindy81 Fanatiek lid

    28 feb 2012
    2.271
    50
    48
    Ieder dag 's avonds.

    Schoon en fris m'n bed in en dan ben ik 's ochtends zo klaar en kan ik m'n zoontje aankleden.
     
  10. Jonon

    Jonon Fanatiek lid

    9 feb 2012
    1.319
    0
    0
    In m'n huuske
    In verband met een extreem droge huid douche in 3x per week. Ook heb ik lange haren die er een eeuwigheid over doen om te drogen. Daarom douche ik alleen 's avonds. Daarnaast ga ik elk weekend lekker uitgebreid in bad. Maar dat valt niet onder douchen?? Dus daarom gestemd voor 3x per week.

    TS; vind jouw verhalen wel erg uitgebreid en langdradig met way to much informatie. Zweet onder je oksels? Was een simpele vraag zoals 'hoe vaak douchen jullie' niet korter geweest?? :)
     
  11. suusje1982

    suusje1982 Actief lid

    7 aug 2013
    363
    0
    0
    Ik douche om de dag! Iedere dag douchen is erg slecht voor je huid en haar. Sowieso douche ik niet in de ochtend, was me altijd van top tot teen. Als het heel warm is of ik heb gewerkt dan douche ik wel, dus gebeurd ook wel eens dat het meerdere dagen achter elkaar zijn. Onze dochter gaat met normaal weer ook om de dag, en natuurlijk iedere dag wassen. Bij warm weer of buiten spelen dan gooi ik haar wel onder de douche, laatste tijd wel vaak iedere dag.
     
  12. Miss T

    Miss T Fanatiek lid

    3 mei 2012
    4.367
    306
    83
    In principe douchen wij allemaal 1 keer per dag, maar soms ook 2 keer.

    Ik was niet altijd mijn haren met shampoo, maar ik spoel het wel uit. Bij mijn dochter idem. Mijn man wast wel iedere dag zijn haren.

    Oh ja: mijn man en ik douchen 's ochtends. Dochter doucht altijd 's avonds.
     
  13. shahrazed

    shahrazed Fanatiek lid

    12 aug 2012
    1.638
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik douche me altijd s avonds. Nooit s ochtends want ik begin om kwart voor 8, vertik het om daarvoor nog vroeger op te staan. Meestal om de dag, als t warm is dagelijks.
    Haren wassen met shampoo doe ik trouwens maar 1 keer per week. Als ik dat vaker doe heb ik ontplofte droge haar.
     
  14. Booey

    Booey VIP lid

    6 dec 2006
    5.663
    0
    36
    Radiator Springs
    Ik mis de optie: ´Jeetje alweer over de douche, zie vorige maand en de maand ervoor topic´....
     
  15. suusje1982

    suusje1982 Actief lid

    7 aug 2013
    363
    0
    0
    Daar geloof ik helemaal niets van
     
  16. Ytest

    Ytest VIP lid

    11 mei 2012
    13.444
    9
    38
    Met kerst :D .. Nee 1 tot 2 x pd
     
  17. MamaOktober13

    MamaOktober13 Bekend lid

    15 feb 2013
    869
    31
    28
    Noord-Brabant
    Altijd Iedere ochtend, haren iedere dag of om de dag net hoe het uitkomt. Iedere avond opfrissen en met warm weer ga ik voor het slapen ook nog douche!

    Man frist s ochtends op en doucht als hij van zijn werk thuis komt. En gaat in het weekend uitgebreid 2 uur relaxen in bad!! De luiwammes:)
     
  18. Vlinder 85

    Vlinder 85 Bekend lid

    10 mei 2011
    811
    0
    16
    Brabant!
    Iedere ochtend, om wakker te worden! :p
    En mijn haar wil niet zitten als ik het niet heb gewassen..
     
  19. TinaTeenslipper

    TinaTeenslipper VIP lid

    5 jun 2013
    7.019
    548
    113
    nooit
     
  20. Dani11

    Dani11 Niet meer actief

    Meestal om de twee dagen elke dag is niet goed voor mijn huid. Wel was ik me natuurlijk elke dag en spuit deo enzo. Op warme dagen vaker of tijdens menstruatie. Als het koud is ga ik soms nog extra in bad om het warm te krijgen.
     

Deel Deze Pagina