ik douchte elke dag sochtends. maar sinds we 3 kinderen hebben is dat toch wat moeilijker. Daarnaast voelt mijn huid beter aan wanneer ik niet elke dag douche. Ik douche om de dag en ik was mijn haren eens in de 2 tot 4 dagen. Tussendoor gebruik ik 1 keer droogshampoo. Ik heb heel makkelijk en lang haar, dat altijd goed zit. Niet vet wordt. Ik zweet trouwens bijna niet. Ik sport ook niet, maar ik beweeg wel veel. Onze kinderen gaan 3 keer per week in bad of onder de douche, waarvan ik 1 keer per week shampoo en zeep gebruik, en de andere keren spoel ik ze af. Omdat ik ervan overtuigd ben dat zeep niet zo geweldig is voor hun (gevoelige) huidjes. Oja wanneer.. Meestal savonds (ivm dat de kinderen dan niet wakker worden van het geluid van de douche), en tegenwoordig weer wat vaker sochtends. (sinds ze leren te wachten totdat mama zelf naar hun toegaat) overigens was ik me wel met een washandje elke ochtend.
1 maal daags (soms vaker ivm 'de daad'). Ik was wel altijd van onder na toiletgebruik en was een aantal keer per dag mn gezicht, oren, voeten etc ivm mijn geloof. Kinderen gaan om de dag onder de douche.
Leuk dit! Ik douche in ieder geval elke ochtend. Ik sport momenteel veel, dus douche 's avonds ook vaak. Als ik na het sporten de volgende dag vrij ben, dan douche ik meestal die ochtend niet nog een keer, tenzij ik erg heb liggen zweten. Bij de kinderen verschilt het. Ik denk dat ik uitkom op 3 x per week en dan 1 x per week haren wassen.
Ik douche in de zomer iedere dag, en in de winter meestal om de dag (droge huid + minder zweet). Als ik douche was ik altijd mijn haar. Douchen doe ik meestal 's morgens en ik was me dan 's avonds nog een keer. De dagen dat ik niet douche was ik me uiteraard 2x per dag. Edit: de kinderen gaan hier praktisch iedere avond even onder de douche. Even handen en billen wassen en daarna lekker insmeren. Haren wassen doen we 1 a 2x per week. 's Morgens lekker met een washandje om op te frissen.
vaker 2x per dag dan 1x per dag ik douche zoiezo smorgens en ook me haar wassen want dat lijkt dan wel alsof ik het met een rotje gekamt hebt en mijn vriend het zelfde hoor die is gelukkig erg schoon