Er is alleen wel een verschil tussen de horeca en je eigen huis. Neem aan dat je niet telkens bezig bent met eten bereiden in je keuken, of wel? Je telefoon en toetsenbord schijnen grotere bacteriënbronnen te zijn trouwens. Niet dat ik trouwens zo dol ben op vaatdoekjes hoor, gebruik meer keukenrol voor mijn aanrecht als die vies is maar snijd en bereid mijn eten toch op borden en snijplanken.. Ik doe dus wel langer met een vaatdoekje omdat ik deze niet dagelijks intensief gebruik. Anders had ik het ook zeker wel geweten. Tsja en handdoeken.. als je je handen net hebt gewassen en je droogt ze dan af, zijn ze dan binnen een dag vies?? Doe er zelf dus iets langer mee, heb niet zo'n zin om dagelijks de was voor handdoeken etc aan te zetten. Voor mij verspilling.
Hier doen we dat ook!! (Heb er zelfs nog nooit aan GEDACHT om de handdoek 2x te gebruiken..wordt in hotels ook vaak kwaad als ze handdoeken niet elke dag komen verversen...haha)
Na een douchebeurt gaan de gebruikte handdoeken meteen in de was. Alleen de handdoek die in de badkamer hangt en die gebruikt om in de ochtend gezichten af te drogen wordt wel 2 dagen gebruikt.
nou, de smaakpolitie komt ook bij studentenhuizen en bij mensen thuis, en je wil niet weten wat voor goorheid hij daar aantreft in vaatdoekjes of overleden schuursponzen.. hier doe ik mijn toetsenbord en telefoon ook elke dag mee nat afstoffen, wel zo hygiënisch en misschien 10 seconde moeite.. voor jou misschien verspilling om elke dag de handdoek/vaatdoek/theedoek etc te wassen, maar voor mij een kleine moeite. Gooi de was in de wasmachine, druk op het knopje, de machine doet de rest prima toch? ieder z'n eigen ding..
dit is een grapje?! edit: verder gelezen.. gelukkig jaaa je weet maar nooit hier op ZP. over t algemeen probeer ik er 2 dagen mee te doen. maar meestal is het elke dag als ik de boel gewoon pak om in de wasmachine te mikken.
Wij zijn pas echt viezeriken! Wij gebruiken zelfs wel eens die van elkaar! En onze kinderen drogen we ook met één handdoek af, beetje lopende bandwerk zullen we maar zeggen
Ik heb gekozen voor anders, hier namelijk schone handdoeken elke keer als we douchen en dat kan hier ook vaker dan 1x per dag zijn.
Ik heb gekozen voor anders, omdat ik een haarhanddoek heb en een lichaamshanddoek. Lichaamshanddoek is iedere keer vers, maar mijn haar is schoon, dus die hang ik meestal over de kachel na gebruik. Anders zou ik twee schone handdoeken per keer verbruiken en dat vind ik teveel.
Ik gebruik n handdoek voor mijn haar en een handdoek voor mijn lijf Die voor mijn lijf gaat de was in,die voor mijn haar gebruik ik de keer erop voor mij haar,dan gaat ie de was in.
Hier iedere douchebeurt een schone handdoek hoor. Vind het ook onfris om die handdoek volgende keer weer door mijn gezicht te halen als ik er nu ook mijn billen en flamoes mee droog.
Bij elke douchebeurt gebruik ik een nieuwe handdoek. De handdoek voor mijn haar gebruik ik weer een dag later voor mijn flamoes en billen
ik neem elke dag een schone handdoek voor mn lichaam, en eentje voor mn haar... die voor mn haar hang ik in de badkamer de andere gaat de was in...