Wij twijfelen of we een 4D echo willen laten doen. Dit omdat mij vertelt is dat het lastiger is om mooie beelden te krijgen als je een voorliggende placenta hebt. Wie heeft hier ervaring mee ?
Heb je een voorliggende placenta of een placenta aan de voorkant van je buik? Zijn twee verschillende dingen die nogal eens door elkaar gehaald worden. Mijn placenta ligt aan de voorkant en wij hebben vorige week een 3-d echo gehad, was allemaal geen probleem, goed te zien.
Ik heb de placenta aan de buikwand en ik moet zeggen dat alle echo's die ik tot nu toe heb gekregen niet zo duidelijk zijn als anders. Het is allemaal wat vager. Echt mooie normale echoplaatjes heb ik niet. Ik denk dat dat bij een 4d echo ook zo is. Anders moet je het echoburo even bellen. Marsja
Ik heb de placenta hellemaal over de voorkant van mijn buik liggen en heb de meest duidelijke echo foto's gehad vanaf de 9de week tot en met de laatste met 30 weken die ik zelf ooit had gezien Jammer was alleen dat bij de 4d echo onze kleine zijn handjes en voetjes voor het gezichtje hield maar de placenta was geen probleem. Foto's staan in mijn album.