Mijn vriend sport 4/5 keer in de week zo’n anderhalf uur. Maar hij heeft geen 9-5 baan dus vaak ook smiddags als er toch niemand is. Ik vind het fijn want ik merk echt dat hij veel meer energie heeft en beter in zijn vel zit erdoor. Ik sport niet.
Toen mijn man nog sportte ging hij 2 x per week. Dat was wel bij mijn broertje thuis omdat hij machines e.d. heeft staan voor krachttraining. Ik vond het wel lekker dat hij even weg was, ook voor hem maar ook voor mij. Zelf ga ik eigenlijk een enkele keer weg maar dat komt omdat ik gewoon geen zin meer heb om weg te gaan als de kinderen op bed liggen. En nu trouwens helemaal niet meer. Ben al blij als ik de dag door kom.
Oh ja sowieso 4 keer per week. En soms hele dagen of zelfs een weekend weg. Hij doet van die hele grote obstacle runs (42 + km ) en dan is hij een hele dag bezig. En hij moet er ook voor trainen natuurlijk.
Tja wat is normaal. Wij sporten beiden gemiddeld 3 A 4 x per week. De 1ne x samen en de andere keer elk apart.
Hier was t 2x per week, maar hij ging daarna dan gamen bij een vriend. Die zag je dan ergens tegen 23:30/00:00 weer terug. Ik zou geen probleem hebben als ie weer zou gaan sporten. Hij is nu ook online aan t gamen, diepe zucht als ukkepuk piept (hij doet de avonden ik de nachten), heb dan liever dat ie sport.
Mijn man sport 3x in de week, ikzelf ook. Wij vinden dit normaal. Ik doe cardio / krachttraining, hij hardlopen. Bij alle 2 wel handig om dat regelmatig te doen, om zo een beetje wat op te bouwen. (Conditie, uithoudingsvermogen, spieren in mijn geval) En het ontspant gewoon heerlijk . We zijn ongeveer 1.5 uur weg
Dat was het eerste wat door m’n hoofd schoot toen ik de OP las Volgens mij staat het zelfs in ‘de regels’ van een vreemdgaande partner Been there done that toen ik een relatie (klinkt zoveel beter dan affaire) startte met C…
Haha ik vind het zó grappig om te lezen dat direct hier aan gedacht wordt. Ik sportte voorheen ook maar 1x in de week, en nu na mijn zwangerschap ineens 3x. Ben daarnaast ook vaker weg met vriendinnen. Zal toch wat zijn als mijn man denkt dat ik dan vreemd ga . Ik doe het gewoon omdat ik gemerkt heb dat deze dingen mij energie geven. Gelukkig snapt en weet mijn man dit. Ben je onzeker @TS, of moet je gewoon even wennen aan de nieuwe situatie in huis? Waar je eerst gewoon lekker elke avond samen was, dat hij nu ineens 'vaak' weg is?
Niet Man wilt weer naar de sportschool maar vaker dan 1x per week zal lastig gaan worden. Jaren geleden sportte die wel. 2x per week trainen en 1x per week een hele dag weg voor wedstrijden.
Mijn man sport op dit moment niet, maar van de week vertelde dat hij weer wilt beginnen. Hij sport dan om de dag op momenten dat het voor ons als gezin het beste uitkomt. Dus of vroeg in de ochtend 2 uur of in de avond als de kinderen op bed liggen. Ik vind het allemaal prima.
Nee hoor. Het is juist gezond om daar niet aan te denken. Zo hoort het ook. Gevalletje van iets op je geweten hebben in mijn geval
Als mijn man morgen zegt dat hij 3 of 4 dagen per week gaat sporten en dit een paar uurtjes moet ik mij wel degelijk zorgen maken
Het gaat imo ogen om het ritme dat jullie thuis hebben en op elkaar afgestemd moet zijn. Zo gaat man een keer of 5 per week sporten. Om 6 uur in de ochtend. Dochter en ik draaien ons dan nog een keer om. We ontbijten samen in bed. Dat ontbijt komt man ons brengen als hij gaat sporten. Ik kleed haar aan en als hij terug is om 7.15 brengt hij haat naar het kdv (3 halve dagen per week). Ik ga zelf 3 avonden per week kickboksen. Training duurt 1.5 uur
Twijfel je aan hem? Op zich zie je toch hoe lang hij aan het sporten is en of dit klopt icm de sport die hij doet?
Omdat het helemaal niets voor hem is, om te gaan sporten en van die plotse ommezwaaien passen ook niet bij hem.
0 keer Maar hij werkt wel veel late shiften dus ook vaak alleen savonds. Hierdoor zou ik het ook niet zo leuk vinden als hij dan ook nog zou gaan sporten in de avond. Als dat niet zo was zou ik zeggen dat ik 3 keer in de week wel ok zou vinden, en dan ook dat het een beetje eerlijk verdeeld is (dus niet hij altijd alleen weg en ik nooit)
Mijn man is 3 keer per week weg voor sport. Dat zijn 2 avonden en een groot deel van de zaterdag (laten we zeggen van 14 tot 22). Daar kan ik vanalles bij denken (en als ik heel slecht in mijn vel zit, doe ik dat ook ), maar wij zijn 17 jaar samen en dit gaat al 17 jaar zo. Ik vind het erg lastig als hij tijdens een zomerstop ineens wel veel avonden thuis is. Wij zijn dit nou eenmaal gewend. Kan me wel voorstellen dat het je ritme verstoort als het iets nieuws is. Als je er op een gewone manier met elkaar over kan communiceren, dan vinden jullie vast wel een modus die voor beiden werkt.
Fijn te lezen dat het best normaal is ‘zo vaak’ sporten. Het is gewoon wennen dat hij zo vaak weg is… en klein beetje onzekerheid komt er wel bij kijken natuurlijk haha maar dat is iets waar ik zelf wat mee moet. Ligt niet aan hem in ieder geval die onzekerheid. Moet ik wel eerlijk zeggen dat het op dit moment een beetje een obsessie is dat eet schema en het sporten. Dat zal er ook wel bijhoren maar nogmaals het is even omschakelen voor mij onze zoons. (Al iets ouder)