maik heeft al een aantal dagen nystatine labaz voor zijn spruw, alleen heb niet het idee dat het werkt.. nu heeft hij sinds gisteravond ook de candida op zijn billen gekregen hij heeft bij zijn balletjes/zakje aan de onderkant dat het helemaal open is, sudocreme pakt daar ook niet. Hij heeft nu vreselijk veel pijn natuurlijk vooral met plassen, en hij poept erg veel door die nystatine. Nu heb ik miconazolnitraat 20mg in huis en hydrocortison, welke kan ik erop smeren voor de nacht ?? en kan het ook op het open wondje denken jullie??
Ik zou het niet weten wat betreft je vraag, maar toen mijn zoontje het net na de geboorte had heb ik het met biologische koudgeperste kokosolie behandelt, ging super goed weg! Is erg schimmeldodend, natuurlijk en zacht voor het huidje.
miconazol kun je er gewoon opsmeren. Als t open is dan niet met sudocreme, sudo prikt enorm. Als je zinkzalf of zinkolie hebt kun je het daarmee mengen. Eerst de miconazol smeren, dun maar wel breed, dus ook de niet rode plekken. (de schimmel zit ook waar het niet rood is en moet daar ook behandelt worden. Ook een paar dagen langer blijven doorsmeren dan dat de roodheid weg is) Die cortison is te zwaar, die krijg je alleen van de ha als t echt heeeel erg is en met de miconazol niet weg gaat
Ik heb geen oplossing wat je erop moet smeren, maar als door de nystatine de spruw niet weggaat moet je vragen om daktarin. Hier meerdere kuren nystatine gehad tot we er gek van werden (zoontje krijste 9 uur per dag door de pijn) en na 2 dagen daktarin had hij geen last meer.
Miconazol inderdaad op de billen smeren. Je bent pas een paar dagen bezig, dus nog even kijken hoe het over een paar dagen gaat. Als het dan niet beter wordt vragen naar Daktarin.
Miconazol en daarover een laagje zinkzalf, nystatine werkte bij Boaz ook niet, met daktarin was het binnen een paar dagen weg!
Van icare heb je een 0900 nummer die je 24uur per dag kan bellen voor tips. Misschien een idee om die te bellen ?? Je word dan terug gebeld door een verpleegkundige.
Wij hebben van de huisarts een door de apotheek gemaakt mengel gekregen van miconazol, zink en cortison ( en wat hulpstoffen). Want hier is ook sprake van ernstige dermatitis én een candida-infectie op de onderkant ( na spruw bij mij)