Dat is bij mij al helemaal geen vraag, vind normaal dat je elke dag je onderbroek ververst. Bij mij is t soms zelfs 2 keer op een dag.
Ik vind een man 1x per dag, zelf doe ik 2x ivm afscheiding, gelukkig heb ik een schone man. Mijn ex had vaak nog wel wat smegma, yak!
Mijn man heeft zelf een beetje smetvrees en doet dus op werkdagen 2x per dag een schone boxer aan. Voor die naar z'n werk gaat en als hij klaar is met werken, het is altijd zo bloedjebenauwd in de keuken waar hij werkt dat hij het echt niet lekker vind. Slapen is hier altijd "commando" . Als hij vrij is maar hij gaat stappen doet hij ook altijd een hele schone outfit aan. Ik ben allang blij dat hij zelf zo netjes is, al moet ik wel veel wassen.
Niet omdat-ie mijn vriend is, maar ik vind het voor iedereen normaal om iedere dag een schone onderbroek aan te trekken.
Liever een 'te' schone man waardoor ik veel moet wassen dan een man die 2 dagen of langer zijn boxer aanhoudt en zijn tanden niet poetst. Ik zou hier toch wel een serieus gesprek over voeren eerlijk gezegd. Daar wordt je toch ook niet warm van van zo'n ranzige bedpartner?? Ik zou denk ik niet meer intiem met mijn man kunnen zijn als hij zo ranzig zou zijn.
Elke dag al weeg ik niet of hij dat doet. Controleer het niet maar hij is wel gesteld op hygiëne dus denk wel dat hij het doet
Elke dag, zie niet in waarom mijn man dat meerdere dagen zou dragen, schone onderbroeken in overvloed in z'n la..
elke avond na het douchen en mocht hij bijv. winderig zijn geweest 's nachts dan 's morgens ook weer.