Mijn man heeft een bus van zijn werk (apparatuur, materiaal etc.) Hij rijdt er privé alleen mee als hij ook wachtdienst loopt. Verder deelde we een Suzuki liana met mijn ouders. Nu zij heb nauwelijks nog gebruiken nemen wij hem vanaf Januari over. Of eerlijk, we gaan de kosten volledig voor ons nemen maar krijgen hem, de schatten.
2 auto's; een Renault Clio voor mij en sinds vrijdag heeft mijn lief een prachtige Ford Focus station.
Wij hebben 2 auto's voor de deur. Eigenlijk is het totaal niet nodig omdat we allebei om de hoek werken, maar de luxe van en auto als het regent is toch wel erg prettig.
3 Peugeot 106 voor mij, ivm woon- werk & daarnaast gebruik ik hem voor boodschappen Peugeot 307 sw voor mijn man, ook woon-werk & onze gezinsbak Seat ibiza staat nu in de garage om aan te klussen, was eerst mijn man zijn auto, straks in de verkoop
Wij hebben 1 auto, waar mijn man door de weeks mee naar zijn werk rijdt. En ik werk dichtbij huis, dus kan op de fiets. Het valt me op dat ook best wel wat mensen geen auto hebben. Hoe doen jullie dat? Veel gebruik maken van het o.v. of bij iemand een auto lenen als je hem nodig hebt? Ik vind het toch wel makkelijk hoor om met de auto boodschappen te kunnen doen bijvoorbeeld.
Geen auto! Ik ga op de fiets,met het OV of ik rijd met iemand mee. Meestal ga ik op de fiets,alles is in de buurt,ga reelmatig met mijn schoonzus boodschappen doen voor de grote/zware dingen,neem ik gelijk voorraad mee.
Een Mondeo en een Transit. Die laatste is voor mijn man zijn werk. Ik zou gek worden zonder auto, haha.
Boodschappen met de fiets of lopend en eens in de zoveel tijd een lading flessen en pakken via ah.nl Wanneer we echt een auto "nodig" hebben kunnen we er wel een lenen van ouders of schoonouders maar dit doen we maar weinig..
2 auto's. Maar binnenkort weer 1 omdat mijn vriend zijn eigen zaak begint en vanuit huis gaat werken. Mijn auto staat nu vrijwel altijd stil omdat ik veel op de fiets doe ( behalve op de 2 dagen die ik werk ) maar ik vind het gewoon zonde. Ben blij dat er eentje weggaat.
We hadden er 2, maar die van mijn man is afgekeurd en de kosten waren te hoog naar de waarde van de auto. Nu dus nog maar 1...... snik, ben nu dus MIJN auto tijdelijk kwijt.... op mijn werkdagen neemt mijn man de auto van zijn vader mee, maar binnenkort willen we weer een 2e auto kopen.
mijn bmw 5 serie (geen nieuwe hoor), range rover classic van man , vw lt 28 camper, kever. De laatste 3zijn oldtimers. soms 2 of 3 auto's en soms hebben we er 7/8.
Vooral veel lopen, bijv. de Lidl is hier het goedkoopst maar is 30 minuten lopen, met de bus is het de helft lopen en 5 minuten rijden, maar ben je wel 6 euro kwijt. Dan gaan we dus gewoon lopen. Nemen eigenlijk alleen het OV als iets langer dan een uur lopen is of het lichamelijk erg slecht gaat..