Wat was ook al weer de hoeveelheid vlees die je p.p. kon aanhouden met bbqen? Gaan zondag bbqen bij sm, 8 volwassenen en 3 kids (baby van 10 mnd is wel gek op vlees, en dan 1 van 2 en 1 van 8) 3 volwassenen eten veel, andere gewoon normaal. Eten er natuurlijk ook salades, stokbrood en wat rauwkost bij.
Heerlijk, wij ook. Onze familie heeft grote eters (geen mee-etende kleintjes) dus ik reken vaak 4/5 stukken de man, naast de rauwkost en het brood. Soms blijft er over, maar dat heb ik liever dan dat ik met te weinig kom te zitten. Je kan voor de zekerheid een pak diepvrieshamburgers in de vriezer gooien mocht je toch net te krap zitten wanneer je niet te groot vers wilt inkopen . Die zijn zo ontdooit op de bbq! Eetsmakelijk!
Ik ga altijd uit van 4 stukken vlees pp. Voor de rest propt iedereen zich toch vol met stokbrood met pindasaus en salades.
Onze slager gaat altijd uit van 5-6 stukken vlees per persoon. Dat houden wij voor het gemak altijd aan. Vaak blijft wel iets over maar dat gaat in de vriezer.
Ligt er natuurlijk ook aan hoe groot je stukken vlees zijn. Maar ik reken 4 p.p. En dan idd salade, stokbrood, fruit, etc.
Wij zijn goede eters. Toch wel 6 stukken per persoon. Denk zelfs meer. Daarnaast salade, rauwkost en stokbrood. Kleine kinderen 1/2. Grotere kinderen denk 2/3 stuks Haal altijd veel te veel. Wat over is in de vriezer voor keer derop of eventueel dag er op nog is bbq en
Lekker ruim inkopen. Wat je over hebt bak je op en maak je nasi van voor de volgende dag of gooi je de vriezer in. Als je het vlees zo lang mogelijk in de koelkast laat, dus niet alles buiten neerzet,hoef je het ook niet weg te gooien als er over is
Thnx Ga dan wel uit van 6 p.p. Rekenen onze oudste als volwassenen en voor de jongens haal ik sowieso hamburgers. Oh en we pakken telkens uit de koelkast wat dingen
6 stukken vlees p.p.? Jeetje wat veel! Wij bbq-en bijvoorbeeld altijd op de verjaardag van onze zoon, maar ik ga nooit uit van 6 stuks p.p. hoor. Ik ken echt weinig mensen die zoveel eten. En nee, mensen gaan echt niet mee honger de deur uit hier! Er is altijd vlees over!
Hier ook zeker 6 grote stukken vlees en vis p.p. Maar wij hebben ook altijd vis op de bbq dus dat is wat lichter verteerbaar en ook niet van dat hele vette vlees. Bij zo'n hele lange avond tafelen eet je toch meer dan een gewoon etentje en gasten met honger naar huis laten gaan kan hier echt niet! 😅
Ja, misschien wel. Ik denk aan hamburgers, speklappen etc. Als ik er alleen al aan denk word ik onpasselijk.