Wat is jullie ervaring met een hoog glans keuken ook betreft qua schoonmaken en kindjes. Ik heb zelf nu een matte houtlook keuken maar wit hoogglans lijkt me wel chique. Alleen lijkt me zo dat je er aaaalles op ziet. Wat is jullie ervaring?
Wij hebben bewust voor (vergrijsd) hout gekozen maar ik denk dat je met hoogglans ook echt iedere vingerafdruk ziet. Lijkt me niet praktisch met kleine kinderen. Maar een keuken kies je natuurlijk wel voor de komende 15 jaar (of iets in die richting) dus misschien is een paar jaar vaker poetsen het je wel waard.
Ik vind hoogglans persoonlijk niet mooi maar smaken verschillen. Ik denk ook dat je er alles op ziet. Ik ben ook geen geboren schoonmaakster dus het zou niks voor mij zijn
Wij hebben witte hoogglans meubels en de keuken is ook hoogglans wit... en het valt echt reuze mee hoor....ik poets echt niet iedere dag m'n keuken Alleen soms als de zon erop staat zie je wat...
Wij hebben ook een hoogglans witte keuken en wat meubels. Ik vind t ook reuze meevallen. Hoef echt niet steeds te poetsen. Ben er nog steeds blij mee.
Ik wilde eerst ook geen hoogglans, maar uiteindelijk toch wel voor gekozen en daar heb ik geen spijt van! Prachtige uitstraling en het valt erg mee met wat je erop ziet. Het is net hoe het licht erop valt. Wij hebben een inbouw-wand, met daarin vriezer, koelkast, twee ovens en 5 kasten en 4 lades. Hierop schijnt altijd licht vanaf de achterpui. Natuurlijk zie ik er wat op, maar een doekje is er zo overheen. Succes met kiezen!
Wij hebben een soort van zijdeglans, zo noem ik het maar. Zie je geen kinderhandjes op in ieder geval.. ik vind het ideaal. Hoef het niet elke keer te poetsen in ieder geval
Heb nu hoogglans wit en dat is prima. Wilde voor nieuwe keuken mat wit, maar toen ik het bij iemand zag vond ik het toch te 'huurhuis keuken' achtig plus aaaaalles zag je er op. We gaan dus weer voor hoogglans wit
Hier ook hoogglans wit en ik vind het reuze mee vallen met de vingers.. Bij de koelkast wat vaker een doekje erover, want die gebruiken we het vaakst.. wij hebben geen handgrepen, dus dan komen er natuurlijk wel vingers op, maar zeker niet storend.. denk zelfs als je met handgrepen kiest dat het helemaal niet opvalt..
Hier ook een hoogglans keuken en ik vind het heel erg meevallen. Geen spijt van terwijl ik ook wel even getwijfeld heb.
Hier met drie kinderen een hoogglans witte keuken sinds 4 jaar. Bevalt prima! Scheelt misschien dat onze keuken aan de Noord kant ligt en kleine ramen heeft; de zon staat er nooit op waardoor je geen kinderhandjes ziet.
hier ook hoogglans wit, het is prachtig maar je ziet er alles op. Deze keuken zat er pas in toen wij het huis kochten dus zonde om er meteen weer uit te halen. Maar ik zou er zelf niet voor kiezen.
Hier mat omdat we dat gewoonweg mooier vinden. Vind hoogglans een beetje passé maar dat is persoonlijk natuurlijk Bij hoogglans zie je denk ik wel sneller handjes en vingers enzo. We hebben een inbouw espresso apparaat en die is hoogglans zwart en daar zie je wel alles op. Maar bij wit zou dat denk ik minder opvallen. Op onze kastjes zie je geen vingers e.d. maar vind t ook niet heel makkelijk schoon te houden dus ik zou gewoon kiezen wat je het mooiste vindt.
Mijn moeder heeft hoogglans zwart gehad. Daar had ze al vrij snel enorme spijt van omdat als de kinderen waren geweest overal vingertjes en handdrukken te zien waren. Was echt duidelijk te zien.
Wij zijn voor mat gegaan omdat mijn man en ik hoogglans niet mooi vinden. Daarbij komende vertelde de keukenman dat hoogglans niet tot nauwelijks nog verkocht word de trend is voorbij.
Wij hebben ook net een nieuwe keuken en bewust gekozen voor mat. Ik vind hooglans echt niet mooi meer, die trend is een beetje voorbij. Maar ieder zijn eigen natuurlijk