Ff een klein vraagje: Op het pak van nutricia staat als laatste 180 water met 6 schepjes, maar als ik nu meer wil geven dan 200cc, hoeveel water moet ik dan doen en hoeveel schepjes?
ik zit toevallig met familie hier die ok net een kleintje hebben en fv geven en op haar verpakking staat bij elke 60 cc 1 schepje... maar hoeveel is het schepje daar hier is het ongeveer 8.5 gram.. ligt het aan het merk trouwens?
Geen idee hoeveel het hier is, hier is het ook niet per merk verschillend. Is 1 vaste regel: 30 cc water per schepje voeding.
Zal wss melk zijn van het merk Similac, daar is het idd 1schepje per 60cc. Maar bij de meeste andere merken is het 30cc water en 1 schepje. De grootte van de schepjes hangt af van merk per merk, dat is ook de reden waarom je altijd het schepje moet gebruiken die bij de verpakking zit als je een ander merk neemt.