Hallo meiden, Een paar dagen voor mijn nod heel licht bruin bloedverlies. Aangezien ik normaal in 1x boem ongesteld ben een test gedaan en ja zwanger! Maar vind het nu zo eng door die bloedingen. Iemand ook gehad en goed de zwangerschap doorlopen? Zie foto van mijn testen.
Je testen zijn overduidelijk, als je voor nodig bloedverlies hebt kan dat heel goed van de ik innesteling zijn hoor. Ook tijdens de eerste drie maanden zijn er veel vrouwen met bloedverlies waarbij alles goed gaat. Probeer positief te denken en succes met aftellen naar je eerste echo Gefeliciteerd!!
Je testen liegen er niet om, gefeliciteerd! Bloedverlies, en zeker bruinverlies in het begin van de zwangerschap hoeft zeker niet te betekenen dat het mis is. Hoewel ik er zelf geen ervaring mee heb, lees ik vaker dit soort verhalen, waarbij de zwangerschap gewoon goed verloopt. Mijn duimen draaien!
Dank jullie! Ben nu wel weer gerustgesteld. Het is gewoon zo anders als bij mijn eerste daarbij voelde ik me echt zwanger en nu niet. Maar ja gelukkig is elke zwangerschap anders.
feit is dat je zwanger bent gefeliciteerd, en bruinverlies komt heel veel voor tijdens zwangerschap ik heb het in elk geval 5 keer meegemaakt en toch 5 goede zwangerschappen, sterker nog ben verbaasd dat ik nu geen bloedverlies heb hahaha
Ik heb zelfs twee dagen helderrood bloedverlies gehad rond nod. Dacht ongesteld geworden te zijn, maar het zette niet door. Toen bleek ik ook zwanger. Bloedverlies is na die twee dagen gestopt en heb verder geen last meer gehad.