@Nicole, ik ga eens op zoek naar je pb. Mijn bericht van gisteren was het allereerste bericht wat ik ooit op dit forum heb geplaatst. Moet even uitvinden hoe alles werkt. Vandaag was wat regenachtig hier, maar morgen wordt het mooi en wo weer naar huis. Moet zeggen dat het schrijven gisteren wel heeft geholpen met het er niet zoveel aan denken. Maar waarschijnlijk laat mijn ratio mij in de steek als ik weer thuis ben.
@Mariah21 Ja, dat klopt! Theoretisch gezien zou je wel voor 10dpo ingenesteld moeten zijn maar toch. 14 dagen is sowieso beter. Jijj ook succes met wachten!
ik zit nu zo rond 7of8 dpo. maar pff kan me moeilijk inhouden,heb zon drang om te testen, maar denk dat de test met 7/8 dpo altijd wel negatief zal zijn??!!
@Eline, ik snap het heel goed en ik hoop dat je je kunt inhouden. De kans dat je een pos test hebt is nu zo klein. Als je hier wat rond gaat snuffelen, merk je dat het vaak toch een teleurstelling is. Of je gaat je blind staren op een tuurtest. En dan ben je nog verder van huis.
Loolaa en ik zijn nu ook 7 dpo, proberen het vol te houden tot 12dpo(zondag). Ik begin het ook een beetje moeilijk te krijgen, gelukkig is het druk op mijn werk. Ik heb allemaal kwaaltjes en tekens die ik anders nooit heb. Denk dat het misschien wel wat wordt deze maand. Ik denk dat vrijdag en zaterdag heel moeilijk worden.. 10 en 11 dpo. Zou wel goed zijn als ik het volhou en dan hopelijk niet hoef te turen!!
Het is ook heel lastig merk ik. Liefst zou ik ook al testen, ik heb wel eens gehad dat ik 7 dagen na eisprong positief testte maar kreeg toch een miskraam (en hij was duidelijk! Had ook heel veel kwaaltjes). Zondag wil ik testen, aangezien ik 11 dagen na eisprong ongesteld word. Mijn temp, word wel steeds hoger...had ik de vorige keer niet, maarja toen had ik nog geen thermometer met 2 cijfers achter de komma en nu wel hihi
Oh ja, ik heb ook een thermometer met 2 cijfers achter de komma maar die gebruik ik niet meer. Duurt te lang voor de uitslag er staat
Hier op 6 dpo , poeh wat duurd het lang zeg , wordt er nu een beetje zenuwachtig van . Droom over innestelingen???? Lijkt me niet heel goed hahah . Had me voorgenomen om er niets steeds aan te denken . Maarja doe het toch. Lees ook veel dat de meeste toch de innesteling voelen. En dan denk ik ik voel niks dus het zal wel weer niet gelukt zijn Toch was ik afgelopen maandag duizelig , buikpijn, zo'n menstruatie gevoel en misselijk en hoofdpijn. Toch ga ik dan weer denken zou dat het zijn?? Maar dat lijkt me te vroeg.toen was ik nog maar 4dpo.
Vandaag 5 dpo. Ik had 23 april tussen 11:00 en 16:00 mijn LH piek, want de 2 testjes waren toen heel donker. De 24e was de test weer omo wit en voelde ik een paar seconde lang scherpe steken in mijn buik. Toen heb ik ook geïnsemineerd. Vandaag 5 DPO had ik om ongeveer 05:15 een helse steek in mijn baarmoeder, ik werd er wakker van en vanmorgen 09:00 werd ik wakker met menstruatiepijn, die menstruatie pijn heeft trouwens niet lang geduurd, ik denk zo'n 15 minuutjes. Zou dit een innesteling geweest kunnen zijn? Vorige rondes had Ik wel lichte steekjes in zij enzo, maar zo een harde steek in baarmoeder heb ik vorige rondes nog niet meegemaakt. Xx
Ik heb geen idee, ik heb nooit gehoord dat de innestelling zo veel pijn zou kunnen doen. Is voor iedereen anders denk ik..
Ik zit inmiddels op 11 dop. Heb gister stiekem een tekstje gedaan en die was verschrikkelijk wit..... Vrijdag ga ik weer testen, we hebben 's avonds een bruiloft en aangezien mijn NOD aanstaande zaterdag is verwacht ik wel iets te zien mocht he raak zijn deze ronde. Spannend allemaal!
Voelen jullie al iets trouwens? Ik word gek van dat getrek in mn buik bij het opstaan van de bank ofzo. Van de week belandde mijn dochter per ongeluk op mijn buik, ik kon wel door de grond zakken vn de pijn!!
Ik voel tot nu toe niks als af en toe een steekje rechts in me buik, Lees bij veel meiden die de innesteling gevoeld hebben dat ze het beschrijven als felle steken of menstruatie achtige krampen. Ik had op dpo 4 menstruatie kramp gevoel , beetje misselijk en duizelig, leek op eipijn. Maar die was echt donderdag had woe een knal test en slijm buikkrampen en miselijk . Hield aan tot vrijdag, en ineens maandag die buikpijn weer . Dus ik weet het ook niet. Ik denk dat we niet anders kunnen als wachten ,,,,
Ik heb zondag een beetje steken/kramp gevoeld. Nu 8 dpo.. Al sinds de eisprong gevoelige tepels en mijn temperatuurkaartje ziet er hoopvol uit. Maakt het alleen moeilijker om niet te testen
Ik ben 8 dpo.... en ik ga pas op/na NOD testen.. dus 5 mei. Wil geen twijjfel of onrust.... al ben ik erg benieuwd..
Ja echt super spannend! Bij mijn vorige zwangerschap voelde ik echt niets, die kwam als een verrassing. Ik had gister testen besteld, kon het niet laten om er toch even overheen te plassen... ik heb m voor de foto ff gesloopt..
Blueeyes87: Zie ik nou een streepje???? Volgens mij wel he!!! Hopenlijk loopt hij mooi op de komende dagen ! Spannend!!!
Rissie10 idd!! Ik moet zeggen dat de foto hier wat vager is dan dat ik het 'origineel' bekijk op de foto op telefoon. Gelukkig ben ik thuis vandaag, die grijns op mn gezicht wil er niet af Ik hoop niet dat ik de andere dames beinvloed heb qua testdrang