Hoi meiden, Graag jullie advies en tips over wanneer te klussen Dit is de eerste ronde dat ik ovulatietesten gebruik en tot gisteren waren ze telkens helemaal/bijna helemaal wit. Gisteren voor het eerst een heel lichtroze streepje en vandaag zoals op bijgevoegde foto. Loopt dus langzaam op. Streep is nog niet even donker als controlestreep, maar kan ik er nu wel vanuit gaan dat dit binnen 1 a 2 dagen gaat gebeuren? Hoor graag van jullie!
Blijf doortesten! Ziet er naar uit datie er aan zit te komen! Succes! (en klussen kan uiteraard alvast, heb je een 'voorraadje')
Ik zou ook nog even door blijven testen. Bij mij is hij meestal 1 tot 2 dagen hierna een knaller, ook al gebruik ik andere testen. Maar ik zou sowieso overgaan bv op het om de dag vrijen, dan kun je m eigenlijk niet missen En dan blijven testen totdat hij weer afloopt, rond die tijd zou je eisprong moeten zijn.
Sowieso van te voren al een keer klussen, vanavond ofzo Zodra ze oplopen en je de piek ontdekt gelijk die dag aan de slag!
Kan komen, hoeft niet. Bij mijn langere cyclussen (40-43 dg) had ik weken lang zulke testjes tot de knaller op dag 28.. Maar bij de cyclussen v 28 dg , had ik na een paar dagen een knaller.. Gewoon met regelmaat klussen en doortesten is mijn advies