Wie is er hier ook in het bezit van een maansteen in de hoop dat het een positief effect heeft op zwanger worden/cyclus etc??
Hoihoi!! Ik heb donderdag een maansteen gekocht bij de tuinen. Ik heb hem 10 min onder een stromende kraan gehouden en die avond op me nachtkastje gelegd en de volgende dag heb ik hem bevestigd met een grote veiligheidsspeld aan het tussenstuk van me bh. Ben erg benieuwd! Gebruik ook vanaf vrijdag Etos zwanger worden dus we zullen zien
Heb mijn maanstenen ketting zo'n 3 jaar gehad voordat ik zwanger werd. Waas daarvoor al 1,5 jaar bezig dus heeft in totaal zo'n 4,5 jaar geduurd. Succes!
Wat fijn dat het na zo lang wachten toch gelukt is! Ben benieuwd hoelang het bij mij weer raak mag zijn..