Nu sowieso al een hele tijd niet (zwanger - borstvoeding - weer zwanger ). Voor Milan wel vrij veel, maar toen leidde ik een echt studentenleven en zat ik elke avond in de kroeg (behalve maandag, dan was de kroeg dicht ). Maar straks (na de bevalling en bv-periode) zullen 't hooguit een paar biertjes per maand zijn (als er een keertje visite komt of op een terrasje ofzo).
Voordat ik zwanger was dronk ik meestal 1 glaasje per week.. Maar als ik uit eten ging of een verjaardag had, waren het er wel ietsjes meer
Af en toe, soms maanden niet... Ligt eigenlijk meer aan de situatie, vind het zonde om voor 1 glaasje een fles wijn open te trekken, want ik heb er niet elke dag trek in, meer 1x in de maand ofzo hahaha. Wel met een verjaardag of etentje of lekker zomers buiten s ávonds een glaasje rosé bij de BBQ! Maar zo doordeweeks heb ik daar geen behoefte aan, drink ook nooit teveel, vind dat zo schandalig om dronken te worden terwijl je kleintje op bed ligt...
ik drink helemaal niet meer.. ruim 3 jaar geleden behoorlijk ziek geweest en na 3 maand had ik pas door dat ik geen wijntje meer gehad had.. VOrig jaar koninginnedag zou ik weer een glaasje meedrinken maar ja, toen was ik zwanger.. nu begin ik er maar niet meer aan haha.. zit moeders hier toeter op de bank,zul je zien dat er wat gebeurd met L.
Ik heb een paar weken terug een glas rode woka red bull gehad en daarvoor had ik zo'n anderhalf jaar niks gehad. Ik drink thuis eigenlijk niet (op een verjaardag soms een glaasje wijn) dronk soms als ik uitging, maar dat gebeurd de laatste tijd niet vaak. Heb er weinig behoefte aan, maar kan soms van een glaasje witte wijn of rode wodka red bull wel genieten.
Ik drink niet, Ik vind bijna alle drank vies en als ik eens een slokje drink heb ik gelijk hoofdpijn.
Nu ben ik wel heel veel zwanger geweest in de laatste 3 jaar haha Maar zoiezo houd ik niet zo van drinken, mijn man drinkt wel eens een glaasje whiskey of liqeur 43... Ik zelf drink zelden eigenlijk, heel soms een flesje Jillz dat is het eigenlijk.. Zoiezo drink ik nooit waar de kinderen bij zijn en mag mijn man dat ook niet. Ik ben opgevoed met "drinkers" in de familie die het normaal vinden om 2-3 biertjes per dag te drinken en dat vind ik gewoon echt teveel en niet kunnen eigenlijk.. als iets een dagelijkse gewoonte word waar je eigenlijk niet zonder kan (of het niet gezellig vind zonder zeg maar) dan vind ik het een ongezonde gewoonte, als je een wijntje lekker vind is dat prima maar je moet zonder dan ook gewoon gezellig kunnen hebben. Mijn man zijn biologische vader was alcoholist en eentje met een slechte dronk en losse handjes, dus dat geeft wel een stempel op je leven natuurlijk!
Ik ben ook al sinds december 2007 zwanger of geef borstvoeding, dus al die tijd heb ik niets gedronken. Maar daarvoor dronk ik eigenlijk ook zelden. Alleen op feestjes ofzo, maar dat was ook maximaal zo'n 6 keer per jaar.
Ik dronk wel elk weekend iets toen we nog niet zwanger waren. Wel niet door de week of overdag, maar wel bij terrasje, cafétje... kon enorm genieten van een goede Tripel of een vaasje sangria Sinds ik zwanger ben niks meer, heb er totaal geen zin in... maar zal dan langs de andere kant wél genieten van m'n eerste biertje na de bevalling! Alles met mate en verstand, geen probleem toch!
Ik heb trouwens wel ontzettend veel zin in een Johnny Walker Black Label. Heb een fles in de koelkast staan, en zo af en toe ruik ik er even aan hahahaha. Na de bevalling misschien 1 klein bodempje met wat ijs... hmmmm lekker!!
Ik drink over het algemeen 2 a 3 glazen wijn per dag. Soms iets meer soms iets minder. Ik vind het echt heerlijk en zou ook niet weten waarom ik het zou laten staan dus doe ik het ook lekker niet.
Voor dat zoontje lief er was hadden we geregeld verjaardagen en visites met meer dan voldoende alcohol. Nu niet meer, denk dat ik nu om het weekend (soms om de maand) een glas of 5 drink. Thuis drinken wij beide niet.
Op zich niet verkeerd maar als je het zonder niet gezellig zou vinden vraag ik me af wat precies de reden is dat je het drinkt omdat je het lekker vind of omdat je zonder niet gezellig kan hebben, er is een vage grens tussen alcohol drinken en een alcoholist zijn (niet dat jij dat bent maar de grens word steeds vager, een alcoholist hoeft niet megaveel te drinken op zich) Zoiezo wat als je savonds weg moet, ik stap de auto niet in met 2/3 glaasjes wijn en zou het niet waarderen als iemand anders dit zou doen want ik vind dat teveel) wat als er wat gebeurd en je moet de auto in..? Zeker sinds ik kids heb als iemand een glaasje drinkt hier dan drinkt de ander niet en wij drinken nooit meer als 1 portie zeg maar..
Ik drink niet als ik moet rijden. Sowieso drink ik heel vaak onbewust niet als ik thuis ben maar meestal wel. Als ik bv druk in huis bezig ben vergeet ik het gewoon en het is dan ook niet dat ik het me realiseer als ik in bed lig ofzo. Ik ga ook echt niet de deur uit om een fles wijn te halen als ik voor de rest niets nodig heb. Als dat allemaal wel het geval zou zijn vind ik het twijfelachtig worden. Ik drink graag en vind het heel gezellig maar het kan met een kopje thee net zo gezellig zijn. Als ik ga stappen drink ik soms meer dan 10 wijntjes maar ook weleens 10 watertjes.
ongeveer 1 wijntje per dag ( rood) maar niet altijd elke avond. In het weekend soms wel 3. En nu natuurlijk ook even niet ( na zwangerschap de eerste 6 maanden van de BV ook niet)