Kraanwater oude panden

Discussion in 'Stel je vraag aan de kraamdeskundige' started by Dubbelgeluk, Feb 9, 2015.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Dubbelgeluk

    Dubbelgeluk VIP lid

    May 18, 2013
    13,182
    12,193
    113
    Volgend weekend gaan we een weekendje weg met ons zoontje van 16 weken. Wij overnachten dan in een oud pand, dus zal ik niet het water uit de kraan gebruiken om de flesjes aan te maken, maar kan ik met dat kraanwater wel de flesjes omspoelen? Of moet ik daar ook water uit een flesje voor gebruiken? Of moet ik het flesje dan helemaal droog maken? (nu spoelen we hem om en laten we hem staan tot we weer een fles aanmaken)

    Ik hoop dat je mij kan laten weten hoe het zit, zodat ik het mijzelf niet al te moeilijk maak. (gezien mijn geschiedenis ben ik soms wat overvoorzichtig)
     
  2. Adrienne

    Adrienne Fanatiek lid
    Staff Member

    Mar 9, 2010
    2,192
    5
    38
    Hoi hoi,

    Ik kan niet goed beoordelen hoe oud het pand is. Uit voorzorg en voor je eigen gevoel zou ik zelf kiezen om alles uit te koken steeds. Eerst afwassen en dan in een pan uitkoken Voeding maken met flessenwater. Het is immers maar voor een weekend.

    Veel plezier. . Groetjes Adrienne
     
  3. Dubbelgeluk

    Dubbelgeluk VIP lid

    May 18, 2013
    13,182
    12,193
    113
    Bedankt voor je reactie. We hebben geen keukentje (het is een hotel), dus uitkoken wordt lastig, dan moet ik iets anders verzinnen.
     
  4. Adrienne

    Adrienne Fanatiek lid
    Staff Member

    Mar 9, 2010
    2,192
    5
    38
    Hoi hoi,

    Maar bij een hotel kun je er toch van uit gaan dat het goed is? Is het in Nederland?

    Groetjes Adrienne
     
  5. Dubbelgeluk

    Dubbelgeluk VIP lid

    May 18, 2013
    13,182
    12,193
    113
    Jawel dat wel, en luxe, alleen komt het pand uit 1910, dus dacht ik dat de leidingen vast ook al oud zijn, en dus loden leidingen zijn, maar dat hoeft dus niet zo te zijn? Kwaliteit van het water an sich ben ik niet bang voor, alleen dat er veel lood in zit.
     
  6. Adrienne

    Adrienne Fanatiek lid
    Staff Member

    Mar 9, 2010
    2,192
    5
    38
    Ik zou overleggen in het hotel zelf. ..

    Veel plezier!

    Groetjes Adrienne
     

Share This Page