Ik gaf altijd een heel potje, maar heb nu met de boterham erbij het idee dat het te veel is voor m. is honderd gram of één stuk ook voldoende?
hij krijgt om 12 uur een boterham met 120cc. en als ie wakker is rond half drie fruit. gaf het eerst 's ochtends, maar hij heeft zijn slaapjes verandert en anders zat het te dicht op elkaar.
Sanne krijgt ook maar 100 gr, dus een half potje. Het cb deed er niet moeilijk over. Soms krijgt ze s'middags ook nog een beetje.
een heel 6 maanden potje hoeft echt niet hoor! 3 eetlepels adviseert cb, ik doe meestal tussen de 120 en 150 gram.
Een volwassene zou al niet meer dan 2 bananen per week moeten eten, omdat het verstopt. En een banaan zit vol suikers dus zet ook wel aan als je het veel eet. Is er echt niks anders waarmee je het kan afwisselen?
Jesse krijgt ongeveer zoveel als in een klein potje past, maar ik maak het dan wel zelf. Eén, twee of drie soorten door elkaar heen. Ik kies meestal voor fruit waar niet zoveel caloriën inzitten, omdat hij al zo snel groeit.