ik doe elke maandag hele weekboodschappen bij de bas. Ik ben dan hooguit 28 euro kwijt. brood melk, vlees,vis etc. Alleen mijn drinken hebben ze daar niet dus die doe ik dan ook apart. 1 keer in de 2 weken haalt mijn man een hele krat felix voor de kat. en grti voor der bak.. Dus ik denk ong 200 euro in de maand ( en dat is nog veel ) WIj snoepen niet, en mijn man eet geen beleg, en ik werk in een kaas, noten beleg winkel haha en mijn man bij facilicom dus die neemt schoonmaakspullen mee De kleine eet met de pot mee! En zijn melk zit al in de boodschappen. Daarbij tel ik zijn boodschappen eigenlijk niet mee aangezien ik daar kindertoeslag voor krijg
Hoe doe je dat dan? Als ik bijv. 5 broden nodig heb (bij ons zijn het er zeker 8) ben je al op zijn goedkoopst 2.50 kwijt. (lidl brood bijv.) Vlees kan ik niet echt goedkoper vinden dan rond de 3 euro dus dat dan maal 7 is al 21 euro. Melk, misschien drinken jullie niet veel. Maar laten we zeggen 4 pakken. Is ongeveer 2.50 euro. Dan zit ik al op 26 euro en heb je nog geen groente, maandverband, boter(bak), en de vele andere dingen die je dagelijks gebruikt. Of zie ik iets over het hoofd?
hahah okey ik gebruik de mirena, dus met 1 pak maandverband ben ik wel eenhalf jaar zoet Melk koop ik echt goedkoop gewoon. tja melk is voor mij melk Brood koop ik gewoon hele casino's en die vries ik in. 1 heel casino is 1 euro. Koop ik 2 broden van hebben we genoeg aan. En een groot zak opbakbroodjes voor 1 euro. Vlees doe ik kopen als ik kilo actie's zie. Afgelopen maandag was dat snitzels ik denk een stuk of 6 voor 3 euro nog wat. Koop ik 2 pakken van en die vries ik in. Heb een heel pak vis gehaald van 750 gram voor 2,99. Die vries ik ook in. Ik struin dan ook echt site's af naar aanbiedingen enzo ( vind het echt hartsikke leuk hahaha echt een sport. Groente koop ik dan ook in de aanbieding. Van de week was dat spruitjes pond voor 39 cent. HUp kilo gehaald.. In de vriezer. KOmt altijd nog van pas! Rijst koop ik eens in het half jaar een grote baal! En aardappels koop ik ook in grootevrpakking. Ik denk 15 kilo voor 7,50 ofzo. Maar nogmaals, wij kopen echt nooit snoeperij, mijn man eet echt geen beleg.. En ik neem van mijn werk mee Schoonmaakmidellen komen van mijn mans werk mee En dat scheelt echt een hoop. EN ik maak zondag een weekmenu ( aangepast op de aanbiedingen) en zo ga ik winkelen. Neem ook nooit teveel mee! Succes!
hmm elke week rond de 80 euro boodschappen bij AH, + 10 euro bij de bakker en ik denk nog zo'n 20 euro aan tussendoor boodschappen ONgeveer 110 euro per week dus. Ik vind het niet veel.
Weet je wat ik gewoon ga aanbieden aan mijn man: een maagbandje. Want hoe kan het dat hier gewoon 8 broden in de week er door heen gaan, terwijl iemand anders dat met veel minder kan? 5 kilo aardappelen is hier op met 5 dagen (als ik achter elkaar aardappels zou eten) Melk wordt minimaal 2 liter per dag van gedronken, liefst meer maar daar heb ik dan maar een beperking op gelegd, want moet het ook nog eens met de fiets halen. En ik ben geen pakezel..... Ze vreten de oren van mijn kop hier, en als ik minder zou halen hebben ze honger of trek zoals je het eigenljk behoort te noemen. Trouwens, het gezin heeft geen overgewicht.....
@ Roze ik doe mijn boodschapjes gewoon bij de bas van der heijden. En ik kijk veel bij aanbiedingen. Veel kijken en vergelijken. En echt wat gewoon echt een hele goede tip is; Een lijst maken wat je per dag eet en nodig heb. Zo koop je nooit te veel. En ga vooral niet boodschappen doen als je nog moet eten of trek heb. Dan neem je automatisch veels te veel mee. Wat frisdrank betreft wij kopen voor 10 euro in de week ongeveer aan drinken. En dan nog nemen wij 3 flessen hoogstens. Of een pak 50/50 voor mijzelf. Ik doe het voornamelijk ook voor mijzelf. Ik heb namelijk wel overgewicht. Zo koop ik dus nooit lekkers en is er gewoon ook niks meer als ik de koelkast open doe. Gewoon het gebruikelijke zeg maar. @ Loca hahah moest wel even lachen om je hoor met je maagbandje. Ik moet er ook wel eerlijk bij zeggen dat mijn man echt haast niks eet. Geen beleg, of kaas of iets lekkers. Hooguit een stuk milka chocolade. Maar verders echt weinig. Dat scheelt nu ook echt in de portomonee. Maar als mijn zoontje wat ouder wordt, zal ik ook wel wat dieper in de buidel moeten gaan tasten.. Want hoe groter ze worden hoe meer ze gaan eten/drinken etc. ( tenzij hij op papa gaat lijken 8) ) Anders zou ik zeggen euuhh allemaal boodschappen met mij doen
wow 8 broden! Wij halen 2 broden per week en dan houden we nog over.. maar ja lunchen doet mjn man 4x per week op het werk en ik 3x per week dat scheelt ook natuurlijk
Mijn man eet 2 broden per week en 6 luxe broodjes. Ma tot vrij 8 stukjes mee naar zijn werk. Isabella en ik ook twee broden. 8 broden lijkt me veel, maar als hij warm minder veel eet
@Loca, Hier ook zo hoor (alleen hier zijn wel meer eters, 2 volw. + 2 grote kids die ook al eten als een volw + 1 meisje van net 1). Hier gaan ongeveer 7 broden per week op. Een ons beleg stelt hier dus niks voor, 5 kilo aardappelen zou ik de 5 dagen niet eens halen (iedereen, behalve ik zijn grote avondmaaltijd eters). Een paar pakken koek per week (vriendlief), de nodige zakken chips e.d. (kids), rond de 15 flessen frisdrank p/w (voornamelijk de kids) rond de 10 pakken sapjes (iedereen) Er gaat alleen al aan koffiebonen rond de 30 euro (= 5 kilo) p/m doorheen hier.
ik zit rond de 300 euro minimaal per week. all inclusive voor 2 volwassenen, 2 kinderen, 3 honden, 2 fretten en 1 vogel. Ik moet er wel bij zeggen dat het voer voor honden per zak al 62 euro is en er 1 zak per 2 weken opgaat. (Hebben allebei gewrichtsproblemen) Het junkfood dat wij hier eten is pizza. . Ik heb een dochter die absoluut niet van mac donalds eten houdt, de frietpan staat zich hier dan ook ernstig te vervelen. Ik moet ook wel eerlijk toegeven dat ik bijna alleen bij de Ah, jumbo en plusmarkt kom. Veel snoepen doen wij niet, het is hier meer de merken en vers manie. Wij hebben hier ook wel een lidl in het dorp, maar daar kom ik eigenlijk niet meer sinds een paar onverlaten daar onze auto's beschadigd hebben onder het mom dat mensen met dure auto's maar bij de appie boodschappen moesten doen. Terwijl als we in Duitsland waren met het schip, ik heel graag naar de lidl toeging. Ik heb regelmatig boodschappen voor 5 volwassenen, 2 kinderen gedaan en was ik per 2 weken ongeveer 500 euro kwijt . En dat was dan voor een vol-continue bemanning (=veel, veel veel honger) die per week min. 20 kg aardappels er doorheen joeg. Maar ik kwam daarna ook 2 weken lang niet langs een winkel. DAT scheelt een heleboel.
Gister even de vast lasten opnieuw bekeken en we mogen gemiddeld 50 euro uitgeven per week aan eten... deze week voor 40,- gehaald. Dan eten we 3x gekookte aardappels +groente + vlees 1x patat (vrijdag patat dag i.v.m. werk 1x spaghettie 1x kip madras wereld gerecht en op zondag`s altijd soep met brood
Wow 500 euro! Dat haalt mn moeder niet eens aan boodschappen met 4 volwassen kids en ouders en 1 hond en 2 katten. Heb gister voor 54 euro boodschappen gehaald, ben helemaal trots
Halen of zelf maken? Als ik hier naar de friettent ga ben ik 20 a 25 euro kwijt (4 volw), vind dat niet bepaald goedkoop.
Heej heej... Nou wij komen net terug van boodschappen doen... Kan ik gelijk effe delen wat we gekocht hebben.. haha Markt (16 euro) Groente - Spitskool - 3 komkommers - krop ijsbergsla - 4 tomaten - 1/2 kilo sperziebonen - 6 paprika's - 1 prei - 2 mais Fruit - 5 appels - 12 mandarijnen - 5 kiwi's - 5 bananen - 6 pruimen - 3 peren - 1 verse ananas Hoogvliet (40 euro) Dagelijkse dingen als drinken, kaas, melk, snoep, toiletpapier, brood, sap, voorraadkast dingen zoals bonen in blik, soep, macaroni enz enz Al met al dus een zeer trotse 56 euro uitgegeven voor een week.. Uiteraard hebben we ook dingen in de voorraadkast staan hoor die we deze week eten/gebruiken, maar die kopen we ook bij hoogvlliet in de wekelijkse boodschappen