Ik heb een klein pakketje bij de Action gehaald voor een paar euro, gewoon voor het idee. We steken het aan na het avondeten.
Hier steken al de buurkinderen de hele dag rotjes af. Gewoon de oude tijden zeg maar. Vind het wel gezellig ☺️
Ja vind ik dus ook maar volgens mij ben ik een uitstervende soort wat dat betreft. Die rotjes de hele dag door horen er gewoon bij
Ik hoor bij de uitstervenden, ik vind het heerlijk om op oudejaarsdag de hele dag knallen te horen. Oké, ze hoeven ook niet zo hard dat mijn ramen ervan trillen maar gewoon legaal geknal, heerlijk geluid die ene dag in het jaar! Maar ik ben sowieso gek op vuurwerk, en alleen dat is al raar als vrouw tegenwoordig blijkbaar
Paar honderd J ammer dat veel mensen wel willen kijken maar er niets aan uit willen geven echt Hollands haha
Mijn man en zwager halen samen een pijlenpakket van rond de 100 euro. Verder nog wat sterretjes en dat was het. Ik vind het ook wel zonde van het geld, maar de kinderen vinden het erg mooi om te zien en bij ons in de buurt wordt er niet heel veel afgestoken.
In totaal een paar honderd euro met een grote groep. De jeugd begint hier 's ochtends ook al te knallen, heerlijk.
niets dit jaar. We zijn bij vrienden in België en volgens mij steken we zelf niets af. Heel misschien dat ik een pakje sterretjes haal maar dat weet ik nog niet. Zoonlief ligt waarschijnlijk toch te slapen en ik twijfel nog of ik hem wakker maak.
Wij hebben niks uitgegeven aan vuurwerk. We vieren het bij m'n pa deze heeft voor 216 euro aan vuurwerk en we vieren het met zijn buren welke ook zat uitgeven!
Niks. Hoeft niet. Altijd mensen in de buurt, die er wél veel geld insteken. Ik hoop niet dat het afgeschaft wordt (particulier vuurwerk). Als het namelijk op een paar plekken per gemeente afgestoken wordt, dan moeten veel mensen het missen. Als je kleine kinderen hebt, ga je er niet heen en als het dan niet in de buurt is of het is slecht weer, dan krijg je er amper iets van mee. Ik vind het juist gaaf, dat het overal om je heen is.
Vriendlief koopt het. Ik weet nooit het werkelijke bedrag maar is zeker voor meer dan 300 euro. Hij vind dat helemaal prachtig en is er ook meebezig om de mooiste potten en zo uit te zoeken. Ach ja hij dat ik ga wel shoppen in januari.
Helemaal niks.. Vuurwerk is meer is van 5 november in Engeland.. Al is er hier en daar wel wat met oud en nieuw.. Alleen niet zo als ik er mee opgegroeid ben dat je door de straten heen loopt en dat iedereen zowat zijn of haar huis uit komt.. Een rondje door de buurt met mama, papa of stiefpapa en dat het pas na een half uur tot anderhalf uur een beetje uitgeknalt begint te raken.. Dat is hier echt niet.. En die kwaai jong die alleen maar vuurwerk afsteken om kwaai jongens streken uit te halen maakt het ook allemaal een stuk minder gezellig..
Same here. Nooit gedaan ook... Kan dat geld wel beter gebruiken. Daarnaast heb ik elk jaar weer te doen met alle dieren. Van mij mogen ze het afschaffen die rommel.