Ik maak altijd zelf de taarten. maar dan wel fondant/marespein taart dus ong. 15/20 euro inkoop voor grote taart en cupcakes. Vaak maak ik daar nog een "simpele"taart naast a 3/5 euro. Koffie 5,- fris 6,- sap 5,- komkommer/chips + dip 5,- kaas 4,- augurk met worst ( altijd een hit) 4,- tomaatjes 2,- spekjes/zoutestokjes/ander klein spul 8,- bier 8,- thee altijd in huis zeg 50 euro excl. taart. Als er mensen zijn met eten kijk ik wat er is en anders bakken we friet of pizza uit eigen oven. dus dan komt er ong. 10,- bij. Trakteren op school zijn cupcakes dus ng geen 5,-
150 euro haal ik nooit. Of we halen taart bij de hema 15-20 euro. Of ik bak zelf rond de 10 euro. Drinken heb ik standaard een aantal pakken in huis. Bijna iedereen moet rijden dus drank hebben we aan 10 flesjes bier wel genoeg. Aan hapjes denk ik ook ongeveer 20 euro. Ik maak alles zelf dus dat is een stuk goedkoper. Totaal dus maximaal 50 euro. Ik haal alles met het weekbudget mee. Een paar weken/maanden van tevoren ga ik al folders in de gaten houden. Als er dan kaas/worst in de aanbieding is of andere verse dingen die ik nodig heb dan vries ik het in. En net zo bij aanbiedingen van bier, chips, nootjes dan neem ik het vast mee. Scheelt een stuk.
Wij kopen eigenlijk nooit alcohol voor een verjaardag, en al helemaal niet voor een kinderverjaardag. We drinken het zelf nl nooit.. Heel soms wel wat wijn wat ik haal. Ben maar tevreden met wat koffie/thee of frisdrank en anders ga je de kroeg maar in. Verder wel taart, wat lekkers enz. -Edit- dit is natuurlijk anders als ik echt een feest zou houden.. dan wel alcohol enz maar een gewone verjaardag? Nee.. dan houden we het simpel
Wij zijn altijd vrij veel geld kwijt voor de verjaardagsboodschappen, maar wij bbq-en altijd met een flinke groep, dat is nu eenmaal niet goedkoop. De verjaardagen van mijn man en mij vieren we wel klein, dan red ik het wel met 80 euro. En voor de kinderen (allebei bedragen ongeveer) - 150 voor drank (alcohol, koffie/thee, fris) - 100 voor vlees - 50 voor taart - 100 voor overige dingen (nootjes/chips enzo en de bijgerechten voor de bbq)
Wow haha das is mijn maandbedrag voor boodschappen. hier weet ik het eigenlijk niet precies. Meestal maak ik zelf fondant taarten dus dat is al een stuk goedkoper dan bestellen. En een appel of kwarktaart erbij. Dochter wil dit jaar cupcakes. hier wel allerlei hapjes maar dat is zelf maken ook niet zo duur. Niet het standaard chips en kaas met worst. iedereen blijft hier ook altijd eten. Dit jaar doe ik een buffet met soep, salades en brood. Ook al eens nasi en bami gedaan of stampottenbuffet...dat was echt een mega suc6.
Hmmm rond de 50 euro. Bier hebben we altijd al in huis. Net als rode, witte en rosé. Een fles port voor moeders. Daarnaast chips, hapjes (zalm met roomkaas, gevulde eieren, kaasplankje, worst etc ). 's avonds een flinke pan soep (snert of chinese tomaten soep ), maak ik zelf dus zijn ook de kosten niet. Lekker stokbrood er bij, wat roggebrood etc. En 4x cola, 4x sinas. Thee en koffie hebben we ook altijd wel. Diksap voor de kinderen ook. Nog wat kleine zakjes uitdeel chips. En thats it. Oh nee, de taart. Maar die laat ik altijd maken, en ben dan rond de 50 euro kwijt voor 25/30 personen.
Wij toevallig ook de verjaardag van de jongste en denk dat we rond de 125 euro uit zullen komen. Dit is dan voor ca 30 personen vanaf 14.30 tot ? Hier geen wijn drinkers en 1 kratje bier is ruim voldoende. Verder een thema taart en meptaartje besteld,maak er nog een kwarktaart bij. En dan de standaard hapjes,chips en zoutjes nog. Voor het avondeten halen we meestal friet voor de mensen die blijven eten.
Vanaf dezelfde tijd en ongeveer hetzelfde aantal personen voor een kinderverjaardag. Wij zijn altijd rond de 250 euro kwijt, inclusief uitgebreid en kwalitatief goed eten. Vaak doen we een bbq met een buffet. Taarten bak ik zelf. We maken er altijd een groot feest van. Goed eten en drinken op een feestje vinden wij erg belangrijk.
En ik doe daar bijna twee maand boodschappen van! Wat een geld zeg.. Dan schafte ik feestjes echt af, of alles in 1x. Je zou failliet gaan
Wat een bedragen komen hier voorbij zeg. Schrik er best van dat sommige zoveel geld uitgeven aan een verjaardag. Zou ik echt niet doen. Hier rond de 80 euro. Dat is voor ong. 25 personen. Inclusief bier, frisdrank, koffie, taart hapjes en avond eten. Ik maak altijd alles zelf. Hier altijd 4 taarten nodig. Hapjes verschilt altijd per verjaardag doe altijd iets anders. En iedereen blijft ook eten. Maak ook met iedere verjaardag wat anders. Vind soep met een broodje zo standaard doet de rest van de fam. Altijd. Hier maak ik de ene keer nasi en bami dan weer macaroni en lasagne of gebakken aardappels met sla en een schnitzel. Vaak bedenk ik een maand van te voren wat ik wil doen met een verjaardag. Vind het altijd erg leuk en gezellig.
Hmz even denken , Kratje bier 10,- Worst,ships,nootjes,augurk met Boterhamworst ong 10,- Stok broodjes en salades ong 8,- Snoepzakjes voor mee te nemen ong 5,- Taart denk ong 12,- doe meestal HEMA of diepvries.( volgens mij de enige hier maar krijg vaak complimentjes hihi) Cola,sapjes,koffie thee 6,- 2 flesjes wijn 7'- Rond etenstijd bak ik meestal borrelhapjes 2x. 4,- Zo,n beetje 60'- En niemand gaat met honger/ dorst weg word constant bijgevuld Haal wel alles bij de Aldi , maar iedereen vind het super lekker.
Ik ben met de verjaardag van zoon meer kwijt. Dan pak ik wat meer uit. Ik maak zelf de taarten, hapjes etc. Alleen mijn familie blijft eten en ik doe elke keer wat anders. Weken van te voren haal ik telkens wat dingen in huis. Zoals chips, sapjes, toastjes. Dan heb je niet alle kosten in een keer. Daarom weet ik niet precies hoeveel ik kwijt ben.
hier krijg ik nou altijd de kriebels van he schrikken, ik zou het niet doen. nee ik ook niet, maar als een ander het wel er voor over heeft, boeiend. ieder zijn meuk toch. schrikken... schrikken doe ik van een enge man onder ( of in ) mn bed. sorry dat moest er even uit
Meestal rond de 120, dit jaar iets minder besteed omdat ik mijn verjaardag niet zo groots heb gevierd daar ik toch wel sneller moe ben daar er ook niet veel mensen kwamen, alleen wat bier/wijn en fris ingeslagen. Normaal doen we ook cocktails maken, of net zoals vorig jaar de sterkere drank op tafel. Vorig jaar samen met mijn vriend gevierd, bandje erbij, man of 40, toen waren we iets van 200 kwijt. (incl bandje)
Hier komen zo een 60 mensen. Meestal zijn verjaardagsboodschapoen incl taart en avondeten 250 a 300 euro
Meestal halen wij 1-2 kratjes bier. Zonder het bier zijn we meestal zo rond de 30 euro wel klaar. Wij doen niet aan taart trouwens. Vorig jaar op ons zoontje zijn verjaardag hadden we van de versafdeling van de AH cupcakes en die heb ik leuk versierd.
Gelukkig komen er niet al te veel mensen hier altijd haha. Ik probeer altijd 50,- te doen, kom er net onder soms, soms ook net boven. Met gewoon taarten van de supermarkt, goedkoop bier(heel soms een duur merk) en een goedkoop pak wijn + al het nodige zoals toastjes/lekker/drinken etc.
Hier komen alleen onze ouders en schoonzus/zwager en kids. Daardoor zijn we ook niet meer kwijt dan ongeveer 20 euro. Taart 3,50 Augurk 0,79 Boterhamworst 1,00 Kaas 2,50 Worst/metworst 3,00 Zak chips 0,80 Koffie/frisdrank ergens rond de 7,00 Sterke drank en bier drinken ze niet.