22 graden De hele dag door! We hebben een hoekhuis met allemaal bomen voor de deur, dus de zon blijft lekker weg. Aan de achterkant schijnt de zon niet. Een hele verandering t.o.v. de flatwoning waar we eerder woonden. Daar werd het met gemak 30 graden binnen
Stuur dat even deze kant op svp! Hier buiten nog steeds klammig warm: 34,6 graden. Binnen beneden nu 30,7 graden en boven 27,2 graden.
Binnen nu 30 graden, maar de deur heeft net een poosje opengestaan. Nu weer even afkoelen en de ventilator staat aan. Wat een hitte. Zoon loopt alleen in zijn onderbroek nu, veel te warm voor kleren.
Hier een bescheiden 20 graden overal. Maar goed wij hebben ook dan overal airco en heerlijke zeebries, wonen op het water.
Binnen is het nu 26 graden Ik heb net de ramen en deuren open gedaan aangezien de hete fohnwind eindelijk is afgekoeld. Nu kan er een koelere wind door het huis waaien voordat de kinderen straks gaan slapen
Weer graad omhoog. 27,5 beneden. Boven 29 graden Het begint buiten wat te waaien. 30 graden nu. Boven de ramen open en dadelijk ook beneden gelukkig slapen we allemaal nog goed
Onze woonkamer was het 22 graden, keuken rond de 20 graden, die ligt op het noorden. Op mijn werk was het 29 graden... Was echt afzien omdat ik heel veel heen en weer loop.
Vanmorgen was het hier 24 graden nu 25,5. Valt heel erg mee vergeleken de flat waar we eerder woonden daar werd het zo 34 graden. Ik zit lekker met een luchtige broek aan en heb het niet warm. Straks ff de ramen opengooien
26.5 vanmiddag stond er een heerlijk fris windje alles open gezet helaas nu geen wind en gelijk weer warm in huis
toen we thuis kwamen 27 graden alles tegen elkaar open en nu 25 en het regent dus hopelijk gaat het naar 24 of minder
Woonkamer vanmiddag 28 graden, slaapkamer (begane grond, plat dak, veel glas en op het zuiden) vanmiddag 31 graden. Nu waait het hier lekker en koelt het gelukkig wat af. Heb de deuren allemaal tegen elkaar open zodat de warmte er wat uit kan waaien.
27 graden beneden, mijn slaapkamer ook.. zolderslaapkamer zon 35 graden.. tis buiten nog steeds 30+ dus nog weinig zin om de boel open te zetten.
ik heb nu alles openstaan, incl voor en achterdeur. Het waait lekker. Ik hoop nog op een beetje regen zodat het echt lekker gaat afkoelen. Het was net 29graden in huis *pfff*