Woonkamer is 22.5 graden. Ik heb veel bomen achter wat zorgt voor veel schaduw. Op hete dagen als deze ideaal!
Beneden 25,5 Boven is het 27 graden Op zolder waarschijnlijk nog meer, heb mijn zoontje maar op dochters kamer laten slapen, die is vannacht toch niet thuis.
Buiten 29 Binnen 26 beneden Boven geen idee, nog wat warmer. Zoontje slaapt ook niet op zn zolderkamer vannacht.
Woonkamer 30 Mijn slaapkamer 30 Kinderen hun slaapkamer ook 30 Ze slapen nu bij mij in de kamer want bij hun gaat de zon onder en wordt het nog warmer. Ventilator strandje max dan is het nog te doen bij mij in de slaapkamer.
Op zolder was het 29graden. Mn dochter wilde wel gewoon in haar eigen bed. Ik vind het prima. Heb wel haar dakraam op een kier (vast) staan zodat er toch wat frisse lucht naar binnen kan. Om 19.15 op de fiets naar de fysio viel me mee, het was best lekker met een briesje.
Ik dacht dat het bij ons bloedheet was, maar als ik dit zo lees, valt dat nog wel mee. Beneden is het nu 25,5 graden en boven 27.