Ik ben benieuwd na het andere topic ik heb iedere dag een wasmachine vol handoeken etc. Nu zie ik dat veel van jullie de handdoeken in de was mand gooien.hoeveel gebruiken jullie ervan per dag?
Euh.....de handdoek en theedoek in de keuken hangen er meestal wel een week...We hebben een afwasmachine dus die worden weinig tot niet gebruikt. Vaatdoekje elke dag een schone. Handdoekken in de badkamer twee keer in de week schone...Als je gedoucht hebt ben je schoon dus ik zou niet weten waarom zo'n handdoek meteen in de was zou moeten. Niet echt denderend voor het milieu, elke dag een machine vol handdoeken. En overbodig, wat mij betreft.
Elke dag schone handdoeken. Ik, man en zoon douchen iedere dag dus dat zijn al 3 badhanddoeken, dochter om de dag maar dat zijn hydrofiel doeken, en gastendoekjes in de wc en keuken handdoeken en theedoeken ook dagelijks evenals vaatdoekjes. Hier dus elke dag een volle wasmachine (Inc kleding)
de handdoek en theedoek in de keuken meestal 2x per week verschonen , handdoekje in het toilet beneden 1x per week, handdoek in de badkamer bij de wastafel 2x per week en de handdoeken om te douchen gebruiken wij 3 dagen , vies he
Echt niet boeiend er is hier nooit iemand ziek, op een verkoudheidje na. Ik ben echt al jaaaaaaaaaaaaren niet ziek geweest. Dus vies? Nee hoor, ik denk dat veel mensen juist veel te schoon zijn tegenwoordig en daardoor een veel minder goede weerstand opbouwen.
Tja zijn niet mijn woorden hoor. Poos terug was er een topic over en toen werd ik een viespeuk genoemd Ik ben overigens ook nooit ziek ( ja als ik zwanger ben dan wel altijd griep verkouden keel ontsteking etc )
Handdoek om te douchen iedere dag een schone. Ik heb nog een aparte handdoek hangen om de handen aan af te drogen en die wissel ik iedere 3 dagen. Kindjes gaan 2 keer per week in bad en dan zijn het 3 hydrofieldoeken. In de keuken heb ik 2 handdoekjes hangen en die verschoon ik iedere dag (geen wastafeltje in het toilet).
Handdoeken verschilt. Mijn man doet de hele week met een handdoek ik 2 dagen. en mijn kids ook beide een week met een handdoek dus in totaal 5 a 6 handdoeken in de wasmand aan het einde van de week. Ik doe 1 a 2 kleurenwasjes en een zwarte en witte was uiteraard dus 3 a 4 wasjes in het weekend. Vind ik wel goed hoor!! Spijkerbroeken dragen we hier een halve of hele week alleen hemden, onderbroeken en sokken gaan elke dag in de was. Van mijn man en mij ook de t-shirts maar als die van de kids nog schoon zijn leg ik ze gewoon klaar voor de volgende dag hoor. Net zolang tot ze muf ruiken of vies zijn. De theedoek en handdoek in de keuken hangen er een hele week, in de toilet word niet gebruikt want handen wassen doen we in de keuken (daar staat een krukje anders komen ze er niet bij)
Haha, ik vind al die verschillen wel grappig. Ik ben namelijk helemaal niet zo'n schoonmaaktype en ben erg laks in sommige dingen. Maar handdoeken gaan hier elke dag in de was. Zowel de vaatdoeken, als de hand en theedoeken en de handdoeken die we gebruiken bij het douchen/wassen. Maar ik draai niet iedere dag een was, ik was 1 dag per week en doe er dan meteen 4 op die dag. Dan heb ik de machine iig goed vol zitten en niet van die halve trommels. Ik denk ook dat het maar net is wat je jezelf aanwend in het huishouden. Iedereen doet datgene wat voor hem/haar makkelijk is of wat ze gewend zijn. Ik denk dat bijna iedereen van hier wel een redelijk schoon huis heeft en niet ziek wordt van de handdoeken en theedoeken omdat die vol met bacterieen en gekkigheden zitten.
Na het douchen gaat de handdoek hier de was in. De algemene handdoek in de badkamer en de handdoek in keuken en wc gaan de was in zodra ze erg nat zijn.
theedoeken 2 dgn vaatdoekje 2 dgn gebruik oude hydrofiele doeken voor veel dingen, vieze snoetjes, tafels/bank schoonmaken etc etc , die gaan dagelijks denk stuk of 3 per dag douche handdoeken ik gebruik 2x mn handdoek, daarna gooi ik em op de grond en gebruik em nog om vloer te drogen ofz Ik was om de dag mn haar en droog met kleine handdoek en die gebruik ik ook 2x, dus die hangt er 4 dgn ofzo...
Theedoek en vaatdoekje 2x in de week. Ik douche dagelijks en gebruik mijn handdoek 2x. Vriend doucht om de dag en gebruikt elke keer een schoon handdoek. Handdoek in de wc 1x in de week
Ik draai 1x per week een handdoeken was, Douchen doe ik iedere dag en pak elke dag een schone handdoek en washandje. Vriendlief doucht om de dag en pakt dan ook altijd een schone, vaatdoekjes hooguit 2 dagen, en keukenhanddoek en theedoek gaan 1 keer per week met de was mee, worden zo goed als nooit gebruikt.
Wij douchen hier iedere dag en doen 2 keer in de week de handdoeken in de wasmand. Als we ze laten drogen op een rekje vind ik het niet nodig om ze steeds te wassen Hand en theedoek verschoon ik 2 keer per week(we hebben een vaatwasser). Vaatdoekje elke dag. Witte was doe ik maar 1 keer in de week(tenzij ik het bed verschoon natuurlijk) en dan zit hij goed vol.
Vaatdoekje elke dag, handdoeken en theedoeken gewoon als ze vies zijn. Ik ga echt niet een badlaken na 1 keertje douchen al vervangen hoor, ik ga er van uit dat we schoon zijn na het douchen. Ik was alleen in het weekeinde.
Alle handdoeken en theedoeken gaan dagelijks in de was. Vaatdoekjes gebruik ik meerderen per dag. Die vind ik al snel vies.