Hoeveel huishoudgeld per maand

Discussie in 'De lounge' gestart door Fleur1, 15 jan 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. debie

    debie VIP lid

    5 jun 2007
    8.533
    0
    0
    Durf hier bijna niet te zeggen, snap niet hoe jullie het doen, zijn met z'n 2en, zonder benzine, mobiel en make-up zeker 150 euro per week kwijt.

    Heb ff bij m'n vrienden navraag gedaan en die toch ook rond dit bedrag, en nee is niet met uiteten gaan ed.
     
  2. tweeling

    tweeling Fanatiek lid

    9 sep 2006
    3.579
    0
    0
    mama van 2 meiden!
    ooooh sorry!

    ga maar niet denken dat je 60 per maand red :oops: :) :)
    bedoel namelijk per week hihi

    *lacht om de reacties*
    haha
     
  3. tweeling

    tweeling Fanatiek lid

    9 sep 2006
    3.579
    0
    0
    mama van 2 meiden!
    wat ik me eigenlijk afvraag...
    hoe krijgen jullie voor €400 eten op?
    :(
     
  4. debie

    debie VIP lid

    5 jun 2007
    8.533
    0
    0
    voor 400 euro eten, nou, 2,5 ons vleeswaren per dag, half tot heel brood per dag van de warme bakker, lekker 2-3 stuks fruit pd pp, verse groente (waar ik trek in heb) goed vlees, liefst de slager.
    Lekkere koekjes (die meestal niet goedkoop zijn)
    Alleen a merken gebruiken en dan liefst boodschappen doen bij de ah.
    wasmiddel e.d

    Moet ik nog ff doorgaan (haha)
     
  5. ramona

    ramona Fanatiek lid

    9 mrt 2005
    1.200
    2
    0
    Huismama
    Zundert
    Hallo

    Wij waren ook totaal niet prijsbewust en het geld vloog er door heen en waren we zo 200 euro of meer in de week kwijt.

    Nu doe ik heel bewust boodschappen en bewaar alle kassa bonnen en ja hoor we reden het met 120 euro in de week daar zitten dan de luiers en voeding enz bij in.
    Koop gewoon niks extra meer en met 6 personen is 120 euro in de week netjes al zeg ik het zelf.
     
  6. Kleine

    Kleine Actief lid

    17 dec 2007
    194
    0
    0
    wij geven 80 euro per week uit naa soms minder hoor
    we hebben hier 2 katten en we leven met ze 3re in huis


    xx
     
  7. de bolle

    de bolle Lid

    11 dec 2007
    81
    0
    0
    vrachtwagens en sjouwen
    doesburg
    precies weet ik niet, meestal doe ik op zaterdag boodschappen voor ongeveer €35/40,- en doet Claudia door de weeks voor ongeveer €25/30,- erbij halen qua vlees/groente of extra fruit

    en 1x in de +- 2 maanden voor €92,- Carnibest (vers vlees voor de honden)

    dus 2 volwassenen en 2 honden
     
  8. Jannes

    Jannes VIP lid

    6 okt 2006
    7.714
    1
    36
    Nou verse groenten, vlees, brood en vis. Denk dat wij per avond wel voor 15 euro pp eten. Daarnaast (luxe) beleg, lekkers, snoepje/koekje, schoonmaakspullen, veel verschillende toiletspullen!, drank. Eigenlijk de gewone dingen....
     
  9. veertje

    veertje Fanatiek lid

    Wij doen voor 300 euro boodschappen per maand dat is incl luiers enzo
    Dan hebben we nog voor ongeveer 50 euro in de maand eten nodig voor alle beesten en dan tanken we nog voor ongeveer 55 euro in de maand.
     
  10. joyce

    joyce Bekend lid

    wij doe 100 euro in de week inclusief benzine,luiers en kattenvoer.
    nou eerlijk gezegd vind het het moeilijk hoor.
     
  11. loopy

    loopy Fanatiek lid

    23 apr 2007
    3.564
    0
    0
    kantoor
    gouda
    ik vind het moeilijk om al die bedragen te zien, want of je nou een eenpersoons-huishouden hebt, of een 5persoons-huishouden met 2 kinderen in de luiers, dat scheelt zoveel! en of je borstvoeding geeft of hypo-allergene flesvoeding scheelt ook. en of je man een zittende kantoorpik is of een man die de hele dag buiten lichamelijk werk doet scheelt een half brood per dag....

    ik heb een huishouden met 1 persoon en 5 katten (eten ook carnibest) en doe meestal om de week boodschappen: hele kar vol en dat laat ik thuisbrengen. dan heb ik de week erna alleen geld nodig voor verse groente. ik denk dat ik gemiddeld toch wel 200 euro aan boodschappen opmaak.

    Ik zou het echt eens bij moeten houden he :)
     
  12. Wilma

    Wilma VIP lid

    22 mei 2006
    6.396
    1
    0
    Uithoorn
    Dat vraag ik me idd ook elke maand weer af :)
     
  13. darcy

    darcy VIP lid

    1 okt 2006
    5.715
    0
    0
    English teacher!
    Zaanstreek
    Hier liefhebbers van goede wijnen, kazen en lekker vlees, vers fruit, verse groenten en versgemaakte pasta's. Ja, wij leven erg Bourgondisch en ik ga voor de grote boodschappen naar de Deka, maar net zo gemakkelijk naar AH als dat uitkomt.

    Ga me er niet voor schamen, werken er allebei voor.

    Valt me wel op dat ik minder uitgeef per week als ik ook daadwerkelijk minder vaak in een supermarkt kom (wat ik toch al een irritante bezigheid vind) :)
     
  14. shalini

    shalini Actief lid

    21 jul 2007
    289
    0
    0
    Ik haal om de 2 a 3 weken grote boodschappen en dan zit ik ong op de 250 a 300 euro op.

    en brood, broodbeleg, melk, groent en fruit enzo koop ik ook een paar keer per week.

    en sigaretten en tanken is dan ook apart.

    nou ik zo lees is dat best wel veel.
    maar het probleem is dat wij ervan houden om heel de dag door te eten.
    echte surinamers he!
     
  15. Fleur1

    Fleur1 VIP lid

    14 apr 2006
    5.068
    0
    36
    haha me pa is net bij de boer geweest hier in de buurt.
    10 kg aardappelen, een krop bloemkool een rode kool , 2 kg prij uien eieren 2 kilo appelen kg peren perzikken komkommer sla en tomaten en een spitkool en hij moest wel 15 euro betalen :)
    zo gaat het wel lukken met me 250 euro
     
  16. loopy

    loopy Fanatiek lid

    23 apr 2007
    3.564
    0
    0
    kantoor
    gouda
    wat het eten betreft: ik ga echt niet zomaar op mijn eten bezuinigen. verse groente is nou eenmaal duurder dan uit blik. ik eet ook graag lekkere vleeswaren op brood. van voorverpakte smeerkaas en smeerworst weet ik niet zomaar wat er in zit.

    ik bespaar dan liever op mijn shampoo en wasmiddel ;)
     
  17. Josien

    Josien VIP lid

    27 jun 2006
    9.956
    5
    38
    Vrouw
    Loonadministrateur
    Noord-Brabant
    We doen ons best om met z'n tweetjes per week voor 50 à 55 euro uit te geven. De ene keer halen we dat makkelijk en is het zelfs nog minder, de andere keer komen we in de buurt van € 60 per week. Dit is dan inclusief eten voor de katten, maar exclusief benzine.

    Ik moet zeggen dat we wel echt heel zuinig proberen te doen. Want het vliegt de portemonnee uit als je niet uitkijkt :(...

    Groetjes,
    Josien
     
  18. Virginie83

    Virginie83 Fanatiek lid

    3 apr 2007
    2.581
    0
    0
    Secretaresse
    Bij Brussel (België)
    Bij ons is dat minstens 100 Euro per week aan boodschappen. We zijn dus met drie en hebben drie katten.

    Ik moet wel zeggen dat ik niet het type ben die op voeding enzo wil besparen. Moest het niet anders kunnen, zou ik het wel doen hoor.

    Maar mijn vriend drinkt Coca-Cola, Ik Coca-Cola Light, mijn katten krijgen Whiskas, kattenbakvulling is van Catsan (vind ik gewoon veel beter, absorbeert echt meer geurtjes!) en ga zo maar verder.

    Mijn vlees komt van de beenhouwer en ik eet ook graag 'verse' kaas en niet voorverpakt.

    Dus zo komen we op een hoog bedrag uit, maar erg vind ik dat niet.
     
  19. Patricia01

    Patricia01 VIP lid

    31 okt 2007
    6.577
    0
    0
    Office Manager/Freelance model
    Zuid Holland
    Shampoo en wasmiddel bespaar ik ook niet op, we werken ervoor..dus wil goede producten hebben. Als ik het geld niet zou hebben, zou ik misschien voor minder gaan maar tot nu toe niet nodig geweest. Ik kan soms wel heel ouderwets gekookte aardappels bewaren en de volgende dag opbakken, of een stukje vlees bewaren wat mijn mannetje 's avonds dan even opwarmen en alsnog opeet. Maar qua inkopen bezuinig ik niet, als ik tevreden ben over iets dan blijf ik het kopen, of het nu een A of huismerk is.
    Wc papier moet bij mij gewoon zacht zijn, echt niet dat schuurpapier. Nu hebben de huismerken ook vaak zacht WC papier, dan hoef ik niet perse Page ofzo.
     
  20. Virginie83

    Virginie83 Fanatiek lid

    3 apr 2007
    2.581
    0
    0
    Secretaresse
    Bij Brussel (België)
    Nou, eten doen we niet voor 400€, maar als je boodschappen doet zitten daar ook luiers bij, waspoeder, katteneten, babymelk, enz..

    Het leven is gewoon duur! Maar we werken ervoor dus ga ik me niet schuldig gaan voelen!
     

Deel Deze Pagina