21+2 en 9 kg aangekomen nu. Eerste zwangerschap in totaal 14 kg aangekomen. Vermoed dat ik daar nu weer ongeveer op uit kom.
Ik vraag me elke keer weer af hoe de meeste zo weinig aankomen... Als ik straks weer op gewicht ben en er evt een 3e komt is het gewoon een nachtmerrie dat ik weer zoveel aankom als bij mijn oudste (+32 kilo )
Ik snap dat ook niet.... hier +20 met bijna 37 weken. Ik zie er niet eens dik uit! Zou je denken toch.... maar ze zitten er écht aan!
Wat een verschil in aangekomen gewicht, wat grappig om te lezen, Ik ben 7,5 kilo aangekomen en ben 25 weken. Begon op 57 kilo aan het begin van de zwangerschap. Vraag me niet waar het zit, want buiten mijn buik om natuurlijk ben ik niet zichtbaar aangekmen. Maar de weegschaal geeft het toch echt aan dus het zal wel Of misschien zie ik het zelf gewoon niet en houden anderen wijselijk hun mond dicht haha
Ik vraag het me ook af. Ik sport niet meer (voorheen minstens 2x per week) en eet anders, dus kan niet voorkomen dat ik aankom. Heb daar sowieso aanleg voor, en zeker als ik niet sport dat gaat het snel. Ik loop nog wel met de hond en doe alles met de fiets, maar het niet sporten merk ik wel. Misschien als je voorheen ook niet sportte of gewoon minder aanleg hebt om aan te komen dat het niet zo hard gaat, ik weet het niet.. Gelukkig ben ik na de vorige zwangerschap die ruim 25 kilo (en meer) ook gewoon weer kwijtgeraakt, dus ik maak me niet druk
Bij mij is het heel simpel hoor, vorige keer ook goed 25kilo aangekomen. En nu nog op -3 Gewoon heel heel héél veel spugen, en nogsteeds.. Heel slecht kunnen eten en weinig binnenhouden. Nergens trek in etc. Kilo's vliegen eraf. Was na de eerste weken -10 nu gelukkig nog -3. Ik geloof niet dat ik nu nog 25kilo hier bovenop zal aankomen.
Met 38 weken 25 kilo erbij. Daarna heb ik niet meer op de weegschaal durven staan. Ik moet wel zeggen dat na de bevalling vorige week ik binnen 3 dagen 13 kilo kwijt was! En het gaat gestaag door.