wij wonen op hetzelfde erf als mijn schoonouders maar lopen de deur niet plat bij elkaar. het is ideaal mijn ouders wonen op 15 km afstand in de plaats waar ik ook werk en die zien we minstens 1 keer per week
tussen schoonouders ongeveer 500 m tussen moeder 40 km mijn moeder zou ook wel zo even aan willen schieten net als mijn schoonouders maar de afstand is net te groot om dat vaak te doen
Schoonouders: 10 km Moeder: 130 km Vader: 90 km Als we een week niet bij m'n schoonouders komen, krijgen we daar zeker wat over te horen (al is het maar een hint). Maar waar ik het meest van baal is dat derest van de schoonfamilie zo'n 500m om schoonouders vandaan wonen en wij dus altijd daarheen moeten. Laatste keer dat ze hier geweest zijn, is volgens mij op kraamvisite geweest. Mijn moeder zien we denk ik één keer per maand, is vaak op verjaardagen en anders gaan we er uit onszelf heen. Ook hier geldt dat wij vaker daar zijn dan zij hier, maar dat komt vooral omdat mijn broertjes en zusjes daar nog wonen en we daar dus regelmatig verjaardagen, examenfeestjes, etc hebben. Mijn vader zien we om de maand denk ik, maar dat contact moet helemaal van onze kant afkomen (ook de telefoontjes). Heeft meer te maken met hoe hij is, hij denkt er gewoon niet aan.
Ouders: 500 km schoonouders: 6000 km. Ik vind het wel jammer dat vooral mijn eigen ouders zo ver wonen, maar gelukkig komen ze elke 2 of 3 maanden en wij gaan ook best vaak naar Nederland. Mijn schoonouders wonen in Azie.
Me eigen ouders 93.7 km Zie hun dan ook niet zo veel, wat ik erg jammer vind. Me schoonmoeder 87.1 km Ben ik alleen maar blij mee, (en vriendlief net zo) en ze heeft gelukkig geen auto! Vriendlief zijn vader 9.8 km Heel dichtbij, maar heb hem nog nooit gezien. Vriendlief heeft geen contact met hem, en ik (en ons zoontje) dus ook niet. Vriendlief zn stiefvader 128.4 km Ook ver weg, maar spreken we ook bijna niet.
Tussen ons en mijn schoonouders zo'n 35-40 km. Maar we wonen 225 km van mijn ouders vandaan, dus daar krijgen we echt geen opmerkingen over Al helemaal niet omdat we eerder precies ertussenin woonden en nu dus een stuk dichterbij zitten De enige keren dat mijn ouders wat zeggen van de afstand, is als er dingen zijn waar hun hulp zo goed bij van pas kan komen en dat niet kan door de afstand. Dan zeggen ze wel vaak: ach he, woonde je nu maar wat dichterbij. En dat denk ik dan ook wel vaak. Dan zouden we het beter andersom kunnen hebben. Maarja...
Even gekeken met google maps Schoonouders 1,3 km 15 min lopen (hemelsbreed de helft ongeveer) Ouders 3,1 km 15 min fietsen lekker dichtbij
schoonouders 15 km en ouders 500 m. had ook graag mijn schoonouders op 500 m afstand (heb dus een goede band), maar 15 km is natuurlijk nog geen grote afstand.
Schoonouders 60 km, ouders 150 km. Ouders zien we elke week en schoonouders 2 keer per jaar ongeveer.
Mijn schoonouders wonen hier ongeveer 60 km vandaan. Mijn moeder ongeveer 20 km. Ik krijg van niemand opmerkingen over de afstand, waarom zouden ze ook? Ik woonde al in A'dam lang voordat ik iets met m'n vriend kreeg (die ook in A'dam woonde). M'n schoonvader heeft ons wel eens voor gek verklaard dat wij hier een huis kochten, voor dat geld zou je bij hen een flinke vrijstaande villa aan het water, met grote tuin kunnen kopen. Tja, en dan bijna iedere dag een uur in de file gaan staan zeker? Dacht 't niet. Sowieso klagen mijn schoonouders niet over de afstand. Hun andere zoon (en kleinkinderen) woont aan de andere kant van de wereld. Die zien ze hooguit één keer per jaar. Dát is pas een afstand.