Ik zou heel graag een gezin willen met 3/4 kids....mijn vriend staat hier gelukkig ook voor open . Maar of we zo gezegend mogen zijn, qua gezondheid en financiën... we hope so !
Mijn vriend zegt: als de eerste kinderen 2 meiden, of 2 jongens zijn, kijken we wat de derde wordt. Hij hoopt op een jongen en een meisje en dan is het genoeg. Kan ik me ook wel in vinden.
mijn man wil er twee ik zou er graag drie willen maar mijn man zegt ook als wij er drie zouden nemen moet ik meer gaan werken en de kids dus in opvang drukken en dat wil ik niet dus het blijft bij ons op 2 kindjes en we hopen natuurlijk dat de tweede er snel aan zal komen!
Wat mij nu opvalt... zie veel vrouwen die toch 3 of meer kindjes willen..... maar als ik met mn drie kindjes loop... kijken de meeste echt vreemd..
hahahha grappig, ik voel me inderdaad soms net zo`n kermisatractie. Mensen draaien gewoon hun hoofd om!
Als het ons gegeven is, dan zouden wij graag 2 kindjes willen. (Ik eigenlijk het liefst 3, maar dat zouden we financieel helemaal niet trekken. Bovendien wil mijn vriend er maximaal 2, daarna laat hij er een knoop in leggen.)
Ik wilde altijd 2 kinderen en inmiddels heb ik er 2 en wil ook nooit meer een derde. Vind het zo wel prima.
Ik zou wel graag een groot gezin met 3 of 4 kinderen willen... Maar minimaal 2! Mijn man vind 2 meer dan genoeg en zei laatst al dat ie het misschien wel bij deze wil houden omdat ie bang is dat de tweede een tweeling wordt hahaha! (komen veel voor in mijn familie dus die kans is inderdaad wel aanwezig...) We zien wel wat de toekomst brengt. Eerst nummer 1 maar veilig op de wereld zetten
Ik wil 3,mijn schoonmoeder heeft 3,mijn moeder 3,zij heeft 3 zussen alle drie hebben 3,mijn schoonzus heeft er 2 nu zwanger van de 3e nu wil ik ook 3,maar het moet eerst de 2e lukken want die lukt 1 jaar niet...maar ik wil 3,niet alleen daarom maar zal mijn man ook leuk vinden....
Kan je nagaan hoe wij bekeken worden hhaha, ik zie soms bijna letterlijk de vraagtekens boven mensen hun hoofd hangen
Heb even alles teruggelezen. @ de dame die vroeg over ruimte en financieen. Ruimte hebben we genoeg,en mijn man werkt hard voor z,n gezin,dus genoeg te besteden hierzo. Ik ben zelf huismoeder dus heb alle tijd voor mijn kinderen,en 1 keer in de week neem ik 1 kind mee om wat samen leuks te doen,dan is mijn man er voor de andere kinderen. Als je ruimte in je hart hebt,kun je alles aan.
@mv6, precies maar...de 1 klaagt al steen en been over hoe druk vermoeiend 1 kind is en de ander (zoals ik0 doet er met gemak 7 iedere dag, dat is per persoon heel verschillend
Wauw MDL!!!Jij bent gezegend zeg. Zeg vertel es hoe een dag er bij jou uitziet. Vertel er ook bij hoe oud ze zijn.
Het is maar net hoeveel er nog lukken, ik wil er 2 of 3 maar met Jayden voel ik me al erg rijk en compleet!