Ik heb voor m'n zoontje (nu 7 maanden & maat 74) het volgende: 10 rompers 10 longsleeves 2 vestjes 2 blouses 7 broeken 2 jassen, 1 echte jas en de andere is meer zo'n lekker dik warm vest dan heeft hij 1 paar 'schoenen', een paar slofsokken en een paar leren slofjes. Ik was 1x per week al zijn kleding. Broek doet hij meestal 2 dagen mee, bovenkleding gaat elke dag in de was en romper ook.
Ook veels te veel kleren hier, haha! Gelukkig de helft er van gekregen van 2 vriendinnen, 2e hands dus, maar nog superleuk en handig. Maar onze dochter heeft maar 1 winterjas, voor netjes dan. Ze is bijna 1,5 dus meerdere jassen vind ik onzin, hij is ook nog eens 2e hands, maar ze heeft hem toch maar 1 winter aan. Voor buiten(we hebben een boerderij)heeft ze ook een winterjas, 6 euro in de opruiming. En ze heeft ook een overall, bodywarmer, fleecevest, sjaal en muts en schoenen voor op het erf en in de stal. Kan ze lekker vies worden. Doordat ik heel kleren heb gekregen in allerlei maten, kon ik het afgelopen jaar flink vooruit, maar als ze uit haar huidige kleding gegroeid is, is de komende voorraad wel wat mager, maar goed, dan kan ik weer lekker shoppen!!! haha!
Ze is sinds augustus geen gram meer aangekomen, maar wel precies 10 cm gegroeid. Ze was heeeeel zwaar. Nu weegt ze 12 kilo bij 82 cm. Ze is nu heel slank, dus ze heeft nu weer maat 80.
Tja hier veel uitverkoop, marktplaats en af en toe rommelmarkten. En dan ben ik niet zo slim om van te voren te kijken wat hij nog heeft hangen ongeveer dus het loopt ook behoorlijk op. 2 winterjassen, 1 net, 1 stoere 2 paar schoenen Nikes, en schoenen van een goed merk. 20 rompers, veel lange mouw, een paar korte mouw. Omdat hij nu maat 80/86 heeft heb ik van beide maten broeken en shirts in de kast liggen, verschilt echt zo per merk dus heb ik teveel broeken en shirts. Denk 20 broeken ongeveer, 8 blousjes, 15-20 shirts/vestjes. En nu ik het zo opschrijf bedenk ik wel dat het echt behoorlijk veel is Maar goed het is voor 2 maten, dat scheelt weer.
Mijn kinderen hebben all 3 standaard 2 winterjassen ( afgelopen winter alle 3 3 winterjassen) 2 paar schoenen en 1 paar regenlaarzen Mijn oudste heeft nu 4 paar schoenen middelste heeft 11 paar schoenen waarvan 2 uggs en 4 neppe uggs Jongste 2 paar schoenen Oudste heeft 10 broeken 7 longsleeves 8 truien 4 vesten 9 shirts korte mouw 5 pyjama's enorm veel onderbroeken en sokken en hemden Kleding komt vooral van de WE fashion omdat die hem het mooiste zitten of van de Terstal dat zit hem ook mooi Onze middelste heeft 4 broeken,12 leggings 6 maillots 11 jurkjes 5 rokjes 6 vesten 6 shirts korte mouw 3 bolero's 3 giletjes 5 pyjama's En ook veel hemden onderbroeken en sokken Kleding voor haar is vaak merk, dit omdat zij lang en smal is en merken als ninni vi en chaos and order haar mooi zitten, wel altijd flink in de aanbieding ik koop ook rustig op voorhand, zo heb ik nu sandalen gekocht van develab die normaal 60 kosten voor 10 euro,als het niet past van de zomer jammer dan dan verkoop ik het weer voor 10 euro. Of bewaar het voor mijn jongste als het verkopen niet lukt. Mijn jongste heeft 4 pyjama's 11 rompers 7 broeken 7 rokjes 8 leggings 10 long Sleeves 9 jurkjes 12 vestjes 5 shirts korte mouw en 3 maillots zij is klein en stevig en kan met kleding van de hema ofzo juist weer goed uit de voeten.
ze kan hier drie weken lang elke dag een 'nieuw' setje aan. helft broeken en helft rokje of jurk met maillot/legging. ze heeft denk ik 25 shirts, 50-50 lang of korte mouw. ik heb net de krappe shirts weggedaan en denk dat ze hier tot wel na de zomer toe kan. ze heeft twee nette zomerjassen en twee voor de winter. dan nog een zomerjas en dik vest voor de kinderboerderij/paarden, ze heeft een kinderboerderij kledingset en een outfit voor de paarden. qua schoenen: regenlaarzen, snowboots, 2 paar nette laarsjes (1tje maat groter), 1 paar gympen en 2 paar sportschoen (1 in maat groter)
Nav van dit topic ben ik is gaan tellen, ik dacht dat ik vrij weinig had maar als ik sommige zo lees! 16 korte mouwen rompers 11 lange mouwen rompers 6 pyjama's 20 paar sokken 7 majootjes 12 broekjes/leggings 8 shirts/truitjes 8 vestjes 5 jurkjes 4 rokjes 2 korte broekjes 2 joggingpakjes Ze heeft 1 winterjas, 3 zomerjasjes, 1 skipakje 3 paar schoenen en 1 paar slofjes.
1 paar goede schoenen 2 joggingbroeken 3 nettere broeken 2 jeans 10/12 longsleeves van september tot nu in dezelfde maat 2 truien 1 jasje 1 winterjas 6 rompers 4 pyjama 's
Ik herken het ook wel.. Ik heb ook best wel veel shirtjes, maar iedere keer zo van; hmm die heeft hij pas nog aangehad, die wil ik niet nog eens pakken.. Maarja, dan schiet het niet op. Irritant he.. Hier: 7 lange & 7 korte rompers 20 truitjes 3 spijkerbroeken 11 joggingbroeken 1 winterjas 1 herfst/lente jas 4 pyama's 2 slofschoentjes (waarvan 1 nog wel te groot eigenlijk) Geloof dat dat het was..
Mijn dochter is 15 maanden en de kast puilt echt echt. En als ik iets nieuws heb wil ik dat weer zo graag aan doen. Ze heeft nu qua schoen maat 22 en heeft paarse winterlaarsjes, 2 paar le coq 1 paar grijze suède laarsjes, blauwe leren schoentjes en nog sketches met lichtjes Misschien wel een beetje overdreven
Hmm ik heb weinig kleren als ik het hier zo lees, ik heb (schatting): 1 paar schoenen 1 paar regenlaarzen 1 paar snowboots 1 paar sloffen 1 winterjas 10 rompers 14 paar sokken 14 shirts 7 broeken 7 vestjes 3 jurkjes 3 rokjes En dan nog draagt ze de helft niet schat ik....want kleren draagt ze een paar dagen van bad tot bad zeg maar, tenzij eerder nodig. Maten lopen een beetje in elkaar over, heb al wel zomergoed liggen voor komende zomer. Bovenstaande is kleding voor nu.