duur van het voeden

Discussie in 'Stel je vraag aan de lactatiekundige' gestart door Adnalie, 16 jul 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Adnalie

    Adnalie VIP lid

    24 jul 2008
    11.311
    0
    36
    ik heb een dochter van bijna 2 weken. Ze drinkt ongeveer 10 min. aan de ene borst, valt dan in slaap en drinkt vervolgens na het verschonen van de luier nog zo'n 5/6 minuten aan de andere borst. Soms drinkt ze ook wel eens 18 min. aan de ene borst en drinkt dan nite meer aan de andere borst. Is dat goed?
    En wanneer merk je of ze de borst leeg drinkt en dus bij de achtermelk komt?

    bedankt voor het antwoord
    groeten jolanda
     
  2. Kirsten

    Kirsten Actief lid

    30 mrt 2009
    234
    0
    0
    Hoi,

    je borsten zijn eigenlijk nooit echt helemaal leeg, maar hoe vaker je voedt en hoe leger je borst lijkt (voelt weer goed soepel) hoe sneller er weer melk wordt gemaakt en hoe vetter de melk is. Een goede graadmeter voor hoe het met haar gaat is te kijken naar wat er uit komt, dus met andere woorden haar poep en plasluiers, want wat er uit komt is er ook zeker in gegaan : ) Is ze verder vrolijk en alert?
    Aan de achtermelk komt ze als ze zeker 1 borst helemaal mag drinken zo ver als ze wil. Als je erg veel melk hebt kun je tussentijds de melk dus ff laten weglopen en eventueel altijd maar 1 borst geven.

    groetjes
    kirsten
     

Deel Deze Pagina