Haha ja, ik stuur m'n vriend dan ook weer naar school om om te scholen! Man oh man wat een geld! *zucht*
Vind dat wij al veel hebben 2700 euro leefgeld maar 17.000 spant de kroon... pfff wat moet je er mee hihi.. maar moeten de vaste lasten er nog af, zag een groot huis dus neem aan ook flinke hypotheek.... Hier zijn de lasten er af..
Ik denk Tommy Hilfiger... Jeetje, diep respect voor de mensen die van een paar honderd euro rond moeten komen per maand. En natuurlijk word je creatief met geld als je geen keus hebt, maar toch vind im het knap! Hier hebben we het ook er goed, ondanks dat ik thuisvblijfmoeder ben sinds een paar maanden. Als de vaste lasten eraf zijn blijft er nog 2800 euro over. Hiervan gebruiken we 400 voor de boodschappen. Van de overige 2400 laat ik 1000 euro op de rekening staan wat we vrij kunnen besteden(kleding, uitjes enz.) en sparen dus zo'n 1400 per maand. Daar zit vakantiegeld en kbs niet bij. Ook krijgen we eens per jaar belastinggeld terug e dit gaat ook naar de spaarrekening.
ja carbone is een merk. Best prijzig. Ze hebben zowel jongens als meisjes. Ik vind hun nostalgische dingen erg leuk, maar die koop ik liever tweedehands omdat ik het dan leuk vind als je kan zien dat het al een keer is gedragen Jungle Kids Carbone kinderkleding - Carbone Jongens online dit is carbone En dit is wat ik bedoel met nostalgisch (en nee niet duur, petje 5 euro h&m, vest en broekje 50 cent per stuk op de rommelmarkt)
Nee dus...ze hebben alleen boodschappen als vaste lasten. Rest wordt betaald door bedrijf schreef ze. Jeetje wat een bedrag, kan me voorstellen. Dat je dat niet opkrijgt elke maand haha.
Tja, die supersalarissen komen nu eenmaal met banen waar ik denk dat ik doodongelukkig mee zou worden - en mijn man ook. We wisten van tevoren dat een academische carriere geen echte zoden aan de dijk zou zetten, hoewel mijn man er ws. wel enorm op vooruit zal gaan als hij overstapt naar industrie (farmaceutische of levensmiddelentechnologie). Maar weet je, wat moet je ermee. Ik ben gelukkig zolang ik geen zorgen om geld heb, en inventief genoeg gebleken als ik die zorgen wel heb
Mijn man is wetenschapper en inderdaad, een overstap naar het bedrijfsleven is veel lucratiever. Maar ja, op een universiteit mag je zelf kijken wanneer je begint en als je niet kunt werken ga je weer naar huis en als je inspiratie hebt dan blijf je tot diep in de nacht. Die vrijheden zijn ook wel weer lekker. Maar hij is nu wel op een punt aangekomen waar het echt kiezen is. Prof worden, bedrijfsleven in of naar de VS...
Ow wat een schattige kleertjes - zo zou ik een jongetje ook kleden denk ik Mijn dochter krijgt ook veel tweedehandsjes, ik vind het juist erg leuk om die voor een prikje bij een kringloop of via MP te scoren. Zo heb ik voor 15 euro een klassieke wollen damesjas van Esprit (nieuw minstens 80 euro) gescoord - dat geeft een soort genoegen wat ik op de een of andere manier fijner vind dan het nieuw kopen. En een fictieve besparing van 65
Haha ok.. Jeetje wat een prijzen voor die nieuwe dingen zeg! Hier past mijn dochter het nog niet, meer voor volgend jaar. Alleen 1 jurkje wat echt supergaaf is! Heb hem nu in 2 maten. Ben er blij mee hahaha. Dus dat is wel een goede om te zoeken op de rommelmarkt. Thanks! Trouwens een geweldige stijl wat je zoontje daar aan heeft! Wou dat ik dat eens kon combineren. Als ik zo'n broekje zie heb ik niet inspiratie genoeg om het te combineren dus koop ik het niet. Beetje jammer. wellicht maar eens wat vaker ideeen opdoen.
Ik heb er een halfjaar gewerkt (Boston) en ik zou liever in Nederland werken (ook al zijn de CAO's aan universiteiten zeer matig voor wat je er voor moet doen). Levensonderhoud als in echt normaal, gezond eten is een stuk duurder dan kleren, en ik vond de sfeer/cultuur echt vreselijk daar. Maar da's persoonlijk. Voor tijdelijk zou ik het wel weten. NY here I come!!! Sorry, erg off topic
Nou, dit is echt mijn laatste berichtje op ZP hoor aangezien ik mijn account heb opgezegt ivm de verhuizing. Wij zullen gaan verhuizen naar een zogenaamde "hardcore location" lees niet zo'n hele leuke locatie om te wonen. Dit wordt dus gecompenseerd met het salaris . Ik ga gewoon wat vaker naar NL dus mij maakt het niet zoveel uit waar we wonen.
ik las in haar geschiedenis dat ze naar een Russisch land gaan verhuizen en dat ze daar heel druk mee zou zijn. *Misschien geen internet daar?*