ben even benieuwd hoeveel jullie op je werk meekletsen op het forum. zelf ben ik laatste dagen een ramp (heb het niet erg druk en er is bijna niemand) maar zit toch bij elkaar zeker een paar uur online mee te lezen. en dit in de baas zijn tijd
Ik sta voor de klas, dus meestal 0. of ik moet met een klas in de mediatheek zitten, dan check ik snel mijn mailtjes.
Ik af en toe eens in de pauze. en toen ik zwanger was ook wel eens onder werktijd. Nu staat hij gewoon de hele dag aan aangezien ik met een hernia thuis zit.
ok zonder gekheid. ik sta in een winkel en wij hebben geen internet. Dus alleen in mijn vrije tijd zit ik online
Yep, hier ook veel onder het werk, met name de laatste weken... Ik ben makelaar en heb het nu (zoals de mensen die het nieuws volgen wel zullen begrijpen) erg rustig...
Ik net als Natasja als ik in het computerlokaal zit met mijn leerlingen - of in een tussenuurtje. Als ik nog bij mijn oude (en irritante) werkgever had gezeten, dan had ik een paar uur per dag hieraan besteed, denk ik 8)
Kan ik het nog wel bijhouden dan?? Had het een beetje opgegeven gezien het tempo waarin de berichten om mijn oren vlogen.
Ook nooit, werk op een kdv dus dat zal niet gaan. Alleen in mn vrije tijd, en dat is de laatste maand ook best veel.
Ik werk 5 uur per dag en lees 5 uur per dag hier mee of op andere internet sites. Maar ik kan heel veel dingen tegelijk doen, mijn werk lijd er niet onder
Ik sta in een winkel dus onder werktijd dus geen internet en in de pauze ook niet. Ik moet me beperken P) tot mijn vrije uurtjes thuis
Ik ook als ik een tussenuurtje heb of als de kinderen lekker aan het werk zijn. In elke klaslokaal staat er een pc, dus dat is wel makkelijk. Alleen als de kinderen zien dat ik op zw. pagina zit dan vragen ze meteen: bent u weer zwanger?
Ik sta ook voor de klas, maar heb een eigen laptop. In de pauze en in tussenuren kijk ik geregeld even, maar alleen in het januari08 topic. Vast rijtje, werkmail, hotmail, zwangerschapspagina.
Best wel regelmatig en het mag hier ook Staat zelfs in het contract dat ik mail en internet voor privedoeleinden mag gebruiken . Mag evt ook de hele dag op msn enz enz Als de telefoon gaat moet ie opgepakt worden verder krijgen we behoorlijk wat vrijheid.