Meer dan genoeg, maar we geven ongeveer 400 euro per maand aan boodschappen uit. We zijn nog met z'n tweetjes.
Waarom hebben mensen toch altijd zoveel aan te merken op een ander. Wij kunnen het met 50 euro ook redden hebben we jaren moeten doen. Maar ik heb liever wat duurder vlees bijvoorbeeld dan vlees wat opgespoten is. ( albert hein heeft het tegenwoordig op de verpakking staan) Maar ik ga gewoon naar de markt voor mijn fruit en groente een zak 5 kilo fruit en(appels druiven bananen mandarijnen en een seizoens fruit) 5 euro. 10 kilo aardappelen bijvoorbeeld 2,50. Je leeft naar wat je hebt. Zolang als het gezond kan waarom niet?
Wij geven ong 250 euro pm uit aan boodschappen.. Er is meer, maar dat hebben we er niet voor over en niet voor nodig... Diepvriesgroente (en diepvriesfruit voor smoothies), vers fruit (elke dag 2 stuks voor zl en mij).. 6 dagen per week kook ik (op zaterdag eten we met zn allen bij mn schoonouders)... Vers fruit haal ik op de markt of bij de turkse super (dat scheelt ontzettend veel hier, afgelopen wk scheelde t vb al 1,55 op 550 gr druiven)... Wij drinken heel veel koffie (en ja als k overga op filterkoffie kan k besparen), maar k koop de pads bij de hema (1 euro voor 20 mokken)... EN ik koop mijn vlees bij de slager en dat red k binnen t budget... Op maandag n kilo speklappen, dinsdag kilo verse worst, woensdag kilo (hoh) gehakt en op donderdag de weekaanbieding (8 stuks vlees voor k dacht 6 euro)... Al dat vlees gaat per 2 (gehakt in 4 delen) in de vriezer... En daar eten we dan de hele maand van (soms langer zelfs)... Zelfs de luiers (pampers), billendoekjes, wasmiddel en -verzachter, schoonmaakmiddelen, verzorgingsartikelen (shampoo, douchegel en tandpasta) en wcpapier zitten hierbij in... P.s. Vergeet ik nog mn kattenvoer... Voor 2 katten zit t bij mn boodschappencenten en voor die andere kat apart (maar die krijgt dieetvoer a 35 euro voor 2,5 kg)...
Ik vind het een sport om voor zo weinig mogelijk geld zo lekker mogelijk te eten. Elke week ben ik ongeveer 55 a 60 euro aan boodschappen kwijt voor 3 personen. groente, fruit, lekkers, drinken noem maar op. Wat mij heel veel geld scheelt is dat ik online winkel. Ik bestel mn boodschappen elke week en haal het gratis op bij een Pick Up point. Op die manier kom ik nooit in de verleiding voor impulsaankopen te doen. Ik maak wekelijks een menulijstje waarin ik de aanbiedingen verwerk. Met de hamster weken en 1 euro weken vul ik mn voorraad schoonmaakmiddelen/wasmiddelen/wasverzachter aan voor een jaar. Moeten wij zo zuinig leven? Nee, we hebben het echt ruim maar toen ik nog alleen woonde met mn zoontje moest ik rond zien te komen van 20 euro per week. Daar wordt je wel heel creatief van. Nu zet ik die trend gewoon door en het gaat ons prima af.
Overigens lees ik hier veel over de markt maar de markt is hier over het algemeen lang niet altijd goedkoper dan de super
De markt is hier ook niet heel veel goedkoper dan in de supermarkt. Wel heb ik afgelopen donderdag 2 aardbeiplantjes en 2 sla plantjes gekocht op de mark, was nog geen 2,- kwijt
Dat vind ik echt knap! Ik zou willen dat ik op die manier boodschappen kan doen en dat meen ik echt. Maar wij letten dus ook niet echt op wat we kopen en kopen ook biologische producten als het kan.
Tje.. Wat een hoop reactie's! Het leeft wel blijkt! Toch heb ik ondanks mijn ruime budget niet het idee dat ik het over de balk smijt, met 2 pubers heb ik 6! kilo aardappels in de week, en het nodige vlees. Groente, fruit, wasmiddel, hondenvoer, verzorgingsproducten etc. En echt niet allemaal merk, en let ik op folders. Toch lijk ik teveel uit gegeven, ga ook eens proberen om komende week met minder te doen, echt te besparen.. Ik ben benieuwd!
Ons budget is 65 per week aan eten voor 2 volwassenen en 1 dreumes. Dat komt neer op ongeveer 280 per maand. Wij kopen gewoon verse producten maar beperken ons wel tot de seizoensgroenten en fruit. Ook omdat deze in hun eigen seizoen gewoon het lekkerst zijn . Vis en vlees kopen wij zoveel mogelijk in de aanbieding. Soms 35% bij de AH maar meestal uit de folders. Makkelijk om in te vriezen en daarmee bespaar je stiekum toch heeeel erg veel. Elke week een weekmenu maken (aan de hand van de folders) en daar je boodschappenlijst op afstemmen helpt ook gigantisch. En voor je het weet geef je veel minder uit terwijl je hetzelfde blijft eten en drinken.
haha als het moet kan ik er wel 3 weken van eten. het hoeft gelukkig niet maar vind het belachelijk dat het allemaal zo duur is tegenwoordig ik vertik het om de supermarkten vet te mesten. en haal daarom zo goedkoop mogelijk boodschappen
(max.) 50,- per week, 2 volwassenen en 3 kids en dat lukt prima. Wel alles zelf maken, geen kant en klaar etc. Meer werk dus, maar ik kook en bak ontzettend graag dus.
Ik heb voor 6 euro een pan macaroni waarvan nog voor 2 of 3 x eten in de vriezer gaat. ik ben trouwens alleen met mn dochtertje van 1,5 jaar ipv met een volwassenen. scheelt dus nog meer. hier word er geen koffie gedronke. ik heb zelden bezoek dus hoef daar niets voor te halen. tuurlijk af en toe een koekje voor mezelf... vis houd ik niet van. ik haal af en toe een zak kibbeling a 7 euro waar we 2 dagen van kunnen eten maar voor de rest geen vis. ja, vissticks. ik haal 3 pakken melk, 1 chocomelk (voor mezelf) en een pak yogi of appelsap. af en toe een fles sinas of cola. is het op dan is het op. dan staat er altijd nog een fles (euroshopper) siroop.
Geen idee hoeveel we uitgeven aan boodschappen.. Is elke week verschillend. We zijn ook niet vaak thuis dus dat scheelt ook al. Ik denk dat we gemiddeld 100 euro per week kwijt zijn voor 3 volwassenen en 1 baby. Dit is Excl. Luiers en andere verzorgingspullen
leuk topic! ik eben ook altijd benieuwd hoe andere het doen. hier zijn we zo'n 75 euro per week kwijt,soms meeer soms minder. luiers hebben we niet nodig. fruit en groente e.d. eten we van de boer daar besteed ik neestal zon 10euro ij liddl en plus de rest bij dit bedrag zitten de verzorgingsproducten in. wat er niet in zit is het voor voor de beesten en de kooivullingen. hamster kost geen drol hooi/bodembeddekking grote zak konijnvoer van 20ltr 10kg honden voer en we kunnen 3 mnd vooruit. moet wel zeggen dat de konijnen en hamster ook verse groentes krijgen en dat zit wel gewoon in het budget. verder nog even opmerken dat ik een dieet volg waarbij ik geen brood mag (gok) dus word het snel wat duurder. we kunnen het zo prima betalen maar soms denk ik jeetje zoveel geld... volgende week zie je er niks meer van!