Hier zitten we op zo'n 6 luiers per dag wel, soms 7. Onze kleine vriend drinkt veel water tussendoor dus plast ook veel. En voor het middag slaapje doe ik um zowiezo een schone aan, slaapt ie lekkerder. Idem dito 's avonds voor het slapen. Flesje, tanden poetsen, schone luier en lekker naar bed. Hij zit in maat 5, Pampers Active fit.
Wij hebben baby dry van pampers maat 4, denk dat ik ook op zo'n 4 a 5 luiers per dag zit. De kruidvat luiers vind ik echt niet fijn.
Hier zijn de meiden bijna 3 maanden, en we gebruiken voor ze samen 10 luiers per dag, en dan met badje of een poepluier tussendoor nog meer, dus ga maar van 12 uit Maatje 2 zitten ze, maar voor L heb ik maatje 3 new baby gehaald, want hij gaat tekenen in dr billen. Ook van t merk Pampers.
Ik gebruik nu new baby maat 2. Maar ben inmiddels begonnen aan mijn laatste pak. Als deze op is ga ik naar maat 3. Denk dat ik er zo'n 7 per dag gebruik.
Niemand hier die elk uur verschoont? (ik ook niet hoor..) Maar uhm, dochter is 12 maanden, maat 5+ en rond de 5/6 luiers, soms 7 of 8 maar dat ligt eraan.
Voor de oudste gemiddeld 5 per dag. Als hij uit bed komt, voor of na het middagslaapje en voor het slapen gaan. Tussendoor nog als hij gepoept heeft en na het douchen als hij erin geplast heeft (anders krijgt hij de oude nog een keer om ) Overdag 4+ (laatste pak, dan over naar de 5) en 's nachts 5+ De jongste zo'n 7 a 8 per dag. Bij elke voeding en als er tussendoor wordt gepoept en na het badje. Hij zit nu in 2, maar gaan bijna over naar 3.
Verschoon eigenlijk standaard elke voeding en extra als hij tussendoor poept (maar poept vaak tijdens voeding). Dus zo'n 6 per dag. Kruidvat maat 3, maat 2 gaat tot 6 kilo en daar is hij alweer overheen...
wij gebruiken kruidvat maat 4, ze is nu 17 maanden en ongeveer 4 luiers op een dag , tenzij ze vaak poept op een dag dan meer
3 tot 4 luiers perdag. Als hij een keer extra poept is het een extra luier Ik gebruik babylove uit Duitsland of pampers mits ze niet duurder zijn als 6,50 per pak
Mijn zoontje is nu bijna 15 weken en ik gebruik pampers baby dry en simply dry maat 3 en gebruik er ongeveer 5 per dag Ik ben nog een beetje aan t testen welke ik wil blijven gebruiken..elke keer als hij heeft ggepoept zitten zijn benen onder en moet ik hem weer wassen en schone kleertjes aandoen. ...met baby dry ging t 2x goed en vandaag weer ernaast...
Ik gebruik pampers baby dry maat 3 en ze heeft zo'n 7 a 8 luiers per dag, maar vaak poept ze ook meerdere keren per dag. Verschoon niet op vaste tijden.
5 a 6 luiers p.p. Maat 5 en P. 's nachts maat 6. Wij gebruiken Jumboluiers, altijd pampers gehad met maar die begonnen door te lekken en heeft geen maat 6.
toen ze kleiner waren voor iedere voeding nu (ik verschoon ze tegelijk! makkelijker te onthouden voor me) met opstaan. voor middagslaapje voor eten en voor naar bed gaan en dan nog als ze tussendoor gepoept hebben meestal 1 a twee 2 dus in totaal gaan er ongeveer 10 luiers door op een dag. ik wissel meestal van maat als ik de luier niet meer goed vind aansluiten of als de kindjes vaker tussentijds nat zij.
4 a 5 luiers per dag. Maat 4+ van etos of ah eigen merk. Soms pampers als ze een heel mooie aanbieding hebben ergens.
Hier maatje 3+ van pampers active fit. Hier wordt altijd verschoont voor het flesje/eten en als ze gaat slapen dan kijken we of het nodig is, als hij nog droog genoeg is dan laten we het zo. Als ze gepoept heeft dan wordt hij natuurlijk meteen verschoont! Gemiddeld gebruiken wij 5 à 6 pampers op een dag. Als ze meerdere keren poept op een dag dan kan dit aantal enorm oplopen .