Bijna 1 jaar en een sprongetje?

Discussie in 'Baby en dreumes' gestart door Marti, 9 jan 2020.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Marti

    Marti Fanatiek lid

    18 apr 2014
    2.384
    867
    113
    Onze dochter is bijna 1 maar man man wat is ze een draak de laatste dagen.
    Slaapjes is ze mee aan het rommelen, ze gooit alles uit bed en dat een keer of 5 o_O voordat ze überhaupt d'r ogen dicht doet.
    Gillen als ze haar zin niet krijgt, ze heeft opeens driftbuien gekregen. Daar moeten wij stiekem erg om lachen hoor want ze kan zich heel aanstellerig laten vallen op de grond :roflmao: als ze mij ziet wil ze alleen bij mij rondhangen. Huilen als ik weg ben of ga.
    Ze is gewoon 1bonk saggerijnigheid:confused:

    Zal dit een sprongetje zijn of gewoon de dreumes fase? Kan het mij niet zo herinneren van de andere twee :D

    Nog meer draken die bijna 1 zijn of net 1 zijn?
     
  2. Suzanne01

    Suzanne01 Bekend lid

    7 mei 2018
    528
    392
    63
    Vrouw
    Is het niet verlatingsangst? En dat ze daardoor ook chagerijnig is en driftbuien heeft? Ik zeg maar wat hoor..
     
    Marti vindt dit leuk.
  3. Marti

    Marti Fanatiek lid

    18 apr 2014
    2.384
    867
    113
    Dat zal ze idd ook hebben. Ik ben altijd thuis bij haar dus verwen haar wel op dat gebied. Als Ik even weg ben huilt ze even bij opa, oma of haar vader en daarna is het goed. Dan speelt ze heerlijk.
     
  4. suuz09

    suuz09 Bekend lid

    14 jan 2009
    712
    272
    63
    Hier ook een kleine driftkikker op het moment. Zelf spelen is ook lastig en met inslapen heeft ze veel moeite. Zal wel weer een fase zijn denk ik dan.
     
    Marti vindt dit leuk.
  5. Lies1988

    Lies1988 Fanatiek lid

    18 dec 2012
    2.332
    116
    63
    Vrouw
    Werken als verpleegkundige en moederen;)
    Omgeving Utrecht
    Hier ook een bijna 1-jarige die precies is zoals jullie beschrijven. Ik weet het van de vorige 2 ook niet meer zo goed, hoop maar dat de fase snel voorbij is haha ;)
     
    Marti vindt dit leuk.
  6. Marti

    Marti Fanatiek lid

    18 apr 2014
    2.384
    867
    113
    Fijn zeg dat jullie het ook herkennen. Zal het toch wel erbij horen :roflmao:

    Dag 5 van onze mini driftige draak fase

    Op de commode is het ook een strijd, ze word al giftig als ze het ziet.
     
  7. Merell90

    Merell90 Bekend lid

    30 jul 2015
    995
    227
    43
    Vrouw
    Hahaha alles wat je omschrijft herken ik. Onze zoon wordt de 31e 1 jaar. Vooral dat gooien en die driftbuien, zo grappig maar ook vervelend haha. Dat gerommel met slaap is echt slopend pfff. Dus ja, sprongetje kan wel gesteld worden. Brabbelt ze ook al andere geluiden dan je gewend was?
     

Deel Deze Pagina