Wat voor gel of iets doen jullie bij jullie zoontje in het haar? De kraamverzorgster vroeg mij of ik goedemorgen van zwitsal in huis had, want dat ruikt zo lekker enz. Nu gebruik ik dit wel af en toe maar zijn haar blijft er echt niet (meer) van zitten. Het wordt nu wel steeds meer en vind het wel leuk dat als je op stap gaat het ook nog een beetje degelijk zit als je ergens bent aangekomen Zijn er nog producten voor baby's/kinderen of is het dan 'gewoon' de gel van papa 'lenen'? Of raden ze/jullie dit nog af? Ik heb werkelijk geen idee
ik heb de gel van zwitsal maar na 1 keer rollen, shirtje wisselen, capuchon op etc. is het alweer weg. is dus niet echt de moeite waard om te kopen! ik doe zn haar gewoon lekker door de war of mijn favoriet: lekker kakkerig naar 1 kant gekamd
Ik gebruik ook goedemorgen van Zwitsal of gewoon water, en dan zijn haar borstelen. De babygel leek me niet handig en ik ben niet zo van kuifjes. 1x met hem naar de kapper geweest en de tondeuse eroverheen, toen had hij last van eczeem op zijn hoofd. Dat is gelukkig voorbij. Maar voor de rest niks.
Zo te lezen werkt de gel van Zwitsal net zo effectief als de goedemorgen van zwitsal De piraten gel van de kruitvat kende ik nog niet.... kan je daar een beetje leuke kuif of hanenkam mee maken? Ik vind het wel eens leuk om wat anders te doen dan dat platte...., hoewel hem dat ook leuk staat hoor! Alleen nu ik nog zonder mopperen aan ze haar mag zitten vind ik het wel leuk om wat anders te doen
leuk om te zien bij ons blijft de zwitsal gel wel leuk zitten. Het blijft eigenlijk wel de hele dag als een soort van spikes op het hoofdje staan. Ik vind de goedemorgen lotion er heel snel uit.
Ik heb de gel van lief! (Lag 2 weken geleden bij de zeeman voor 2,99 en die gel is echt super stevig!) na de middagdut wat water erdoor en het zit weer! Anders had ik de gel van de kruidvat (blauwe tube)
Ik vind het ook vervelend dat de Zwitsal gel niet blijft zitten, dus maak ik het haar van mijn zoontje vochtig met water en ik doe er een klein beetje gel van mijn vriend in. Zo blijft het zitten en als je maar een heel klein beetje gebruikt borstel je het er ook zo weer uit.
Heb je ook die grote tube? Want hier is het echt wel een groot verschil namelijk.. Zwitsal doet hier niets namelijk (behalve lekker ruiken).