Hoeveel spaar je per maand??

Discussie in 'De lounge' gestart door linda81, 23 sep 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. linda81

    linda81 Fanatiek lid

    7 mei 2007
    1.407
    0
    36
    stay at home mom
    Hoogkarspel
    Ik ben misschien een beetje brutaal maar ik ben benieuwd wat andere gezinnen sparen..
    Wij sparen 250 per maand en de kinderbijslagen plus vakantiegeld.
    We doen het op 1 loon dus leven we vrij krap.
    Wij willen graag over 10 jaar verhuizen en als we zo doorsparen hebben we dan 65000 euro me rente..
    Ik weet wel dat als de kinderen groter worden dat je dan meer kosten krijgt,maar de bedoeling is dat ik later ook weer ga werken.:p
     
  2. Nikki23

    Nikki23 Fanatiek lid

    26 mei 2007
    1.922
    1.906
    113
    Sinds ik een overzicht heb gemaakt over wat er hier in en uit gaat proberen wij zo'n 1000 euro per maand te sparen wat makkelijk lukt. Verder gaat 1x per jaar het belastinggeld/hypotheekrente-aftrek ook naar onze spaarrekening. Ook voor ons zoontje sparen wij 50 euro per maand.
     
  3. L78

    L78 Fanatiek lid

    7 sep 2009
    2.463
    0
    0
    Noord Holland
    Dat redden wij echt nooit!! We zijn druk aan het verbouwen en veel van de spaarcenten gaan in het huis zitten...doe wel mee aan spaarloonregeling.

    voor ons zoontje sparen we ook €50 per maand
     
  4. kiss87

    kiss87 Fanatiek lid

    6 jun 2009
    2.046
    0
    0
    Wij sparen sowieso 250 euro gezamenlijk.
    En voor ons zoontje 30 euro per maand.

    Wat we verder in de maand nog over houden gaat ook naar de spaarrekening.
     
  5. Ik heb geen vast bedrag per maand wat ik spaar, en ik heb ook géén idee hoeveel ik elke maand heb gespaard.

    Zodra ik m'n geld binnen krijg gooi ik alles naar m'n spaarrekening, min een beetje waarvan ik weet dat ik het snel nodig heb. Als ik die maand verder nog iets moet uitgeven haal ik het weer van m'n spaarrekening af. Als ik m'n geld nog niet binnen heb maar er komt een rekening van de zorgverzekering binnen, haal ik het geld ook meteen van m'n spaarrekening af. Ik werk rekening graag metéén weg, dan vergeet ik ze in ieder geval niet!

    Damien krijgt sowieso elke 3 maanden z'n kinderbijslag.
     
  6. Lexie74

    Lexie74 VIP lid

    14 sep 2006
    9.365
    200
    63
    Vrouw
    loonadministratrice
    nop
    in ieder geval 10 euro per maand voor onze dochter en 250 samen
     
  7. wendysunny

    wendysunny VIP lid

    24 jun 2009
    5.789
    0
    0
    100 euro per maand.... is op een vaste rekening.... eventueel later voor kids voor studie oid.. anders voor onszelf
     
  8. Michelle04

    Michelle04 Fanatiek lid

    6 aug 2008
    1.805
    0
    0
    Wij sparen hier E200,- p.m. Dit zou veel meer kunnen zijn maar we leven nu niet bepaald zuinig en houden allebei van mooie kleren en spullen waar een hoop aan op gaat. Wel gaat er een groot deel van ons vakantiegeld en de 13e maand naar de spaarrekening.
     
  9. Skatje

    Skatje VIP lid

    10 dec 2008
    9.026
    165
    63
    Vrouw
    Gastouder
    Arnhem
    Ik spaar (nog) niks, hebben eerst een doorlopend krediet af te betalen, daarna ga ik sparen. Voor onze zoon ga ik wel de kinderbijslag op een spaarrekening voor hem zetten.
     
  10. Moonfairy

    Moonfairy VIP lid

    12 okt 2007
    6.168
    1
    0
    on the moon
    Voor onszelf sparen we (nog) niks,en voor mijn dochtetje sparen we 50 euro per maand..
     

Deel Deze Pagina