Hoi, Ik ben 14 weken zwanger. De eerste 9 weken was ik 's middags heel misselijk en t/m de 12 week was ik ook heel erg moe. Nu heb ik nergens meer last van, behalve van opruim- en schoonmaakwoede. Ik word nu onzeker of alles nog wel goed gaat. Is dit herkenbaar.
hey meis, ik zou me geen zorgen maken als ik jou was.. dit is heel normaal. je gaat nu de 2e trimester in en de meeste vrouwen voelen zich in dat trimester op hun best! gewoon lekker genieten dat je nergens last van hebt, want het kan zo ineens weer veranderen
klachten komen en gaan, je hormonenspiegel is ook niet elk moment gelijk. Ik had ook bijna geen klachten, enige klacht die ik de eerste weken had was vermoeidheid. Het kan zo weer veranderen inderdaad, wees blij dat je weinig klachten hebt Maar ik snap je onzekerheid daardoor wel hoor.
het komt omdat je HCG gedaalt is daar kunnen sommigen erg slecht tegen. Er komt nu een hormoon in de plaats die je normaal gesproken in kleinere hoeveelheden hebt. niets om zorgen over te maken eerder wees blij Als je je kindje gaat voelen word je ook al weer veel zekerder bij mij was dit al met 16 weken