Ik ben nog geen moeder, werk 32-36 uur. Als ik een kindje mag krijgen zal ik daarna wrs 25 uur gaan werken.
sinds een paar maanden van 24uur naar 16 uur gegaan.........HEERLIJK.....tijd voor de kinderen EN nog tijd over voor mezelf! en geen opvang nodig, mijn man is vrijdagmiddag thuis van zijn werk
Drie volle dagen op middelbare school en dan komt er nog een dagdeel op muziekschool bij. Dan studeer ik een dag in de week maar natuurlijk ook zelfstudie...beetje vol programma als alleenstaande mama van jochie van drie...!
0,7 op drie dagen (28 uur) Ik breng mijn dochter zelf naar school. Ze wordt rond tussen 17.00 en 17.30 uur opgehaald bij de buitenschoolse opvang.
24 uur per week officieel. Alleen worden de uren hier per kwartaal berekend dus het verscheelt per week hoeveel ik werk.
Contract voor 32 uur per week, maar ik neem 8 uur ouderschapsverlof op. Dus eigenlijk 24 uur per week op het moment.
ik werk 38u (openbare instelling BE) maar vanaf de geboorte van nummertje 2 ga ik 30u werken (4 dagen per week) gelukkig heb ik als ambtenaar wel heel veel verlof en kan ik mijn uren kiezen, wat voor mij heel handig en leuk is
Ik werk 28 uur maar sinds mijn ongeluk in 2011 is het steeds op en af en zijn wij tot de conclusie gekomen dat dit werk misschien niet meer haalbaar is en dat ik mogelijk of minder uur moet werken of iets anders.. Maar daar moeten we nog over in overleg en is ook een verzekeringskwestie die meespeelt!