Roos gaat tussen 18.45 en 19.30 naar bed en is meestal heel snel stil. Ze is gewoonlijk tussen 07.00 en 08.00 wakker maar het is ook weleens iets vroeger of later. Overdag kan ik er geen peil op trekken. Ze gaat ergens tussen 12.00 en 12.30 naar bed,de ene dag slaapt ze tot 14.15 en de andere dag weer tot 15.45. Het verschilt iedere dag.
Mijn dochtertje bijna 16 mnd oud slaapt van 19.15 tot 10.00 sochtends in het weekend en van 19.00 tot 7.30 door de weeks omdat broers ook naar school moeten. Ze slaapt overdags dan 3 keer 2 uur. Ze verbruikt met haar ge-ren,geklim en geklauter en haar flinke praten erg veel energie dus heeft het echt nodig om zich weer op te laden. Nu heeft ze snachts ook last van groeipijnen en daar word ze dan huilend wakker van. Ik masseer haar beentjes en troost haar en ze slaapt weer verder. Daar zal ze denk ik ook best moe van zijn.
Hier ook zo'n slaapkoppie. Mijn dochter is nu 14 maanden en een week en haar slaapschema is zo'n beetje hetzelfde als bij Peetje83. Ze gaat er 's avonds tussen 19.30 uur en 20.00 uur in en is dan weer om 7.30 uur wakker. Ze ligt dan heerlijk te wachten met haar vingers in haar mond totdat ik haar kom halen. Ze ligt volgens mij heel graag in haar bed, het is sowieso een heel rustig meisje. Overdag slaapt ze nog 2 keer. Ik dacht ook steeds dat dat nog veel was, maar als ik de reacties hier zo lees dan zijn er dus nog wel meer kinderen van deze leeftijd die dat doen. Ik merk dat de tijden nu wel een beetje aan het verschuiven zijn. Ze gaat er nu om 10.30 uur in en slaapt dan tot 12.30 uur. Dan gaat ze er om 15.30 uur weer in en slaapt dan zo'n anderhalf uur. Ik denk dat ik over een paar maanden het 's ochtends wel zou kunnen rekken tot 12.00 uur en ze dan naar 1 lange slaap zou kunnen..... we zullen zien!
We mogen in onze handen knijpen nu. De eerste 11 maanden waren echt vreselijk. De wallen hingen nog net niet onder m'n kin
Hier 19 mnd oud en hij slaapt in de middag gemiddeld 2 uur (min. 1,5 max 3 uur), van 13.00 tot 15.00 en in de avond/nacht een uurtje of 11,5/12, om 19.30 naar bed en tussen 7.30-8.15 wakker. Gemiddeld een uurtje of 14 per dag. Net een fase achter de rug dat menneer in de avond moeilijk in slaap viel (maar wel naar bed wilde, zij het iets later), en nu een fase waarbij hij zijn middagslaapje niet wil doen (lees grote driftbui in bed) maar hij gaat wel slapen binnen 15 min. Ow ja en de laatste tijd soms ook ff in de avond wakker, ff knuffelen en hij gaat weer lief slapen. Echt weer een fase....... Gezellig!
Slaap schema van Kaan (20 maanden) 19:30 tot 09:30/10:00 12:00 tot 14:30/15:00 (En hij valt gelijk binnen 5 min in slaap)
Onze dochter van 15 maanden slaapt van ca. 18.30/19.00 uur tot ca. 07.30 uur. 's Middags gaat ze, afhankelijk van hoe moe ze is, tussen 11.30 en 12.30 uur naar bed en dan slaapt ze soms een uur, soms anderhalf en soms 2 uren of langer. Erg wisselend in fases.
hier was bij allebei met 18maanden het middagslaapje over en slapen ze alleen nog snachts, dan wel de klok ruim rond. L. is nu bijna 20maanden, gaat rond 19.00 naar bed en word vaak rond 8.30 wakker
22 maanden: overdag 1-1,5 uur, heel soms 2 uur. S avonds gaat ze om 19.00 naar bed, meestal tot 7.00-7.30. In het weekend iets langer.
22 maanden; +- 07:00 uur wakker +- 13:00 uur ongeveer 1-3 uur slapen +- 19:45 naar bed Ze gaat dus best laat naar bed, dit heeft te maken met dat wij beide ver weg werken laat thuis zijn en dus pas om 19:00 uur eten.
Mijn zoontje is nu 24 maanden en slaapt zo ongeveer va 19.30u tot 07.30u en dan soms 's middags nog een uurtje.
mijn dochter is 15,5 maand en ze slaapt van 8 uur savonds tot half 9/9 uur smorgens, dan gaat ze rond half 1 naar bed en ze is meestal rond 4 uur weer wakker. de tijden kunnen een half uurtje opschuiven.
oww hoe doen jullie dat toch.? ik heb zoontje nu in bed gelegdmaar hij krijst de boel bijelkaar..hoe krijg ik hem aan d slaap?
Nacht tussen elf en twaalf uur Dag 0 tot 2u Geen beste slaper dus. Nu ook weer verlatingsangst, snot, kiezen dus nu helemaal lastig. Hij slaapt wel meestal door en pas sinds kort. M was ook zo. T sliep beter en ook langer. M sliep met 2 helemaal niet meer en de 6 maanden daarvoor allee i de wagen. T stopte met 2.5 jaar.
Zoontje heeft nooti veel geslapen overdag, altijd hazenslaapjes. 's Avonds tussen 18.45u en 19.00u in bed en is meteen stil! 's Ochtends tussen 7.00u en 8.00u wakker (eerder 7u dan 8u), dus bijna klokje rond. Overdag tussen de 1.5 en 2.5u.