Boerenkool?

Discussie in 'Voeding' gestart door Nikki23, 4 aug 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Nikki23

    Nikki23 Fanatiek lid

    26 mei 2007
    1.922
    1.906
    113
    Ik had voor vanavond als maaltijd stamppot boerenkool in de planning een aangezien wij ons zoontje sinds een week of twee laten mee eten met de pot vroeg ik mij af of hij dit ook mag hebben.
    Weet iemand dit? Of heeft iemand hier ervaring mee?
    Ik doe er altijd spekjes doorheen en rookworst erbij. Spekjes zal hij waarschijnlijk nog niet kunnen eten, maar een stukje rookworst kan ik dat proberen?

    Alvast bedankt!

    Ps: mijn zoontje wordt 30 augustus 1 jaar!
     
  2. minipi

    minipi Fanatiek lid

    17 mei 2006
    1.523
    0
    0
    Waarom niet? Aardappels en boerenkool lijken me geen enkel probleem. Spekjes zou ik er zeker uitlaten. Rookworst ligt er een beetje aan wat je gewend bent met vlees te doen. Het is vrij vet en zout vlees, maar wel zeker gaar en makkelijk te kauwen enzo.
     
  3. Hanneke

    Hanneke VIP lid

    18 jun 2007
    14.894
    275
    83
    Onze roze wolk!
    Lijkt me idd geen probleem, spekjes zal ik idd maar niet doen, maar rookworst kan volgens mij ook best, misschien het 'velletje' eraf halen, dan is het extra makkelijk kauwbaar ;) .
    Liefs, Hanneke.
     
  4. berna1981

    berna1981 VIP lid

    10 okt 2006
    9.943
    0
    0
    mmm heerlijk echt weer voor! hihi

    * sorry offtopic*
     

Deel Deze Pagina