Ik werkte altijd 32 uur en daarvoor kreeg ik 1630 euro. Vanaf volgende maand ga ik 24 uur werken, weet niet precies hoeveel het dan wordt, maar ik schat op 1350 euro netto per maand.
1556 netto per maand. Met vier en halve dag per week. Oh ja, werk op kantoor bij een klein bedrijf, doe deel van de in- en verkoop, personeelszaken en de ISO.
No offence hoor, maar ik zie al wel dat diegene met een uitkering meer per maand krijgen dan ik krijg voor mijn werk .... Dus net als zovelen verdien ik veeel meer dan ik krijg... zit op 713euro nto per maand voor 24u werk.... *schaam*. Maar nou is het bij mij op kantoor ook vriendjespolitiek en heel veel slijmerds hoor. Zodra je een eigen mening hebt (ik dus!) tel je niet echt mee. btje jammer..
rach84@ Nee Toen ik zwanger was is mijn contract niet verlengt en daarna hebben we besloten dat ik op kaye volledig ging passen en het huishouden ging doen natuurlijk. We wonen hier nu net 2 maandtje en ben druk bezig met kinderopvang bij mijn thuis en dat gaat nu beetje lopen dus heb bijna werk.
Dan hoef je toch ook niet jaloers te zijn? Ik bedoel, als je niet werkt is het logisch dat je geen super inkomen hebt....
nee dat is niet leuk..tja ik gun jou ook meer salaris queenBee.. maar ik kan niks aan mijn uitkering doen.. ik werkte daarvoor in de thuiszorg 18 uur p/week E530;
ik verdien bij 36 uur 2880 bruto, werk er 32..dus bereken zelf maar wat dat ongeveer netto is. Ik werk als logopedist bij verstandelijk gehandicapten.
Nou soms leven wij gewoon erg krap en als ik al die bedragen zie dan is het best confronterent! Maar ik gun het iedereen natuurlijk je werk er hard voor dus! Maar goed ik ben nu ook druk bezig met een baan bezig. Dat ben ik eigelijk al maanden maar als je kindje liever niet naar een vreemde doet dan heb je toch een probleem.
Jeetje er komen wat lekkere bedragen voorbij zeg. ik verdien 1450 per maand fulltime. Ik werk op een detacheringsbureau.
Helemaal niks! Studeer ook nog, hoop ook heel erg dat ik dit schooljaar mijn studie afrond zodat ik ook es kan gaan verdienen..
Ik werk fulltime (36 uur) op een bank, verdien 1700,00pm netto. Daar komen dan kortingen op hypotheek en verzekeringen bij van ongeveer 100,00 En een 13de maand, klaag niet, maar het is altijd net ff te weinig
Na mijn verlof ga ik 24 uur per week werken. Dan verdien ik ongeveer 1100 netto. Ik werk op kantoor bij een groot energie bedrijf. Moet zeggen dat ik wel om me heen aan het kijken ben voor een andere baan. Hier in de buurt (lees 5 min fietsen) zoeken ze nog mensen. Ik heb daar eerder gesolliciteerd (was toen net zwanger) en dit ook verteld. Ze hadden dringend mensen nodig dus dat werd 'm toen niet ivm zwangerschap. Wat ik ook goed begrijp hoor! Maar mocht ik na mijn zwangerschap nog werk zoeken, kon ik hun bellen. En heb maar even een belletje gepleegd Ze waren erg enthousiast en zal binnenkort een gesprek krijgen. Ergens in Januari wil ik daar beginnen. Ik zal daar zo rond de 1300 verdien voor 24 uur. Fijnfijnfijn!
vraag me af wat ik verkeerd doe!Krijg 230 in de week!had misschien voor me zwangerschap beter om opslag kunnen vragen! (werk in een winkel)
Ik werk in de verstandelijk gehandicaten zorg. 18 uur per week en verdien zo'n 925, 00 euro netto. Dit is inclusief onregelmatigheidstoeslag.
typische topics dit. Ik zag dat ik bruto (tot nu toe) het hoogst zit maar netto is natuurlijk lastig vergelijken omdat iedereen andere heffingskortingen krijg. Ik krijg geen kortingen en toeslagen en zo, en de hypotheekrente-aftrek is voor mijn man. De wereld is wel krom dat je soms met een uitkering netto meer krijgt dan als je werkt. Maar ja, zo heeft de meerderheid gestemd he...
ik krijg nu 240 euro per week zwangerschapsuitkering. Hierna wil ik ongeveer 20 uur gaan werken als sociaal pedagogisch hulpverlener.