Ik eet geen vlees, ben al geruime tijd vegetarier. Manlief eet wel eens vleeswaren op zn brood (uitsluitend van de groene slager, biologisch dus) verder eet hij ook geen vlees of vis.
Vlees kan nooit zo goedkoop zijn tenzij het van dieren komt die heel snel groot zijn geworden om geslacht te kunnen worden. Om zo snel te groeien geven ze die beestjes groeihormonen. Het is redelijk bekend dat deze hormonen voor 'borsten' zorgen bij mannen. Maar denk ook aan het transport en slachthuizen die de C1000 gebruikt. Daar is al heel veel om te doen geweest rondom dierenleed. Nieuws: Vlees C1000 goedkoper dan kattenvoer - Vleesmagazine
Wij eten ook elke dag vlees. Mijn vriend en ik lusten beiden geen vis.. Nouja ik lust alleen maar vissticks en kabeljouw.
ik eet sinds een half jaar helemaal geen vlees meer. mijn man en kinderen eten 1x in de week een frikandel bij de frietjes, en mijn dochter lust graag gesneden kipfilet op haar boterham. zodra ik daar een vegetarische vervanger voor heb gevonden, gaat die kipfilet hier ook de deur uit.
Wij eten iedere dag vlees vis eten we niet Ja zo af en toe vissticks 1 keer in de maand. Maar verder lusten we geen van beiden vis.
7 dagen per week vlees, sowieso op brood en s'avonds 9 van de 10 keer ook vlees, anders vis. Misschien een stomme vraag, maar wat voor gerechten maken jullie op de dagen dat jullie geen vlees eten?
Het valt me op dat redelijk veel mensen helemaal niet elke dag vlees of vis eten. Is daar een speciale reden voor? Ik vind eten zonder vlees erg saai. Als ik bijvoorbeeld alleen aardappels met groente zou moeten eten, dan vind ik het toch ineens een stuk minder lekker. Dat vlees maakt het voor mij dan echt 'af'.
Ben ook erg benieuwd want ben gestart met biologische producten ( vlees,kaas,ei,melk etc) en wil ook minderen met het vlees.
Hier precies hetzelfde. Met wokken of zo (alles door elkaar) vind ik het niet zo erg. Met een champignonnetje of zo is het voor mij wel "af", maar bij aardappels en groente wil ik toch echt wel een lapje vlees (of vis) En mijn vriend heeft al helemaal niet gegeten zonder vlees... Heb laatst wel zo'n champignonburger geprobeerd van Valess volgens mij. Die was best lekker. Van die tofuballetjes of blokjes krijg ik echt niet weg. Vind ik echt niet lekker.
Nee die vegetarische dingen vind ik vaak ook niet zo lekker. Ik heb weleens een groenteburger gehad, die ging nog wel....
wij eten elke dag wel vlees, vis houden we niet zo van... vissticks gaat nog wel maar dat is echt heeeel soms...
Wij eten ongeveer 3 keer in de week mager rundergehakt, 3 keer kipfilet en 1 keer iets anders. Dat kan dan vis zijn, maar ook vega.
Eigenlijk bijna dagelijks hier... Vis zelden en dan alleen vissticks, ik kan er zelf niet tegen, dus dan maak ik het soms voor Joris.
Ik vind vlees niet echt lekker. Kip wel en af en toe tartaar. Mijn man daarentegen is een echte vleesman. Komt ook uit een slagers familie. Maar vanaf toen ik heel jong was at ik al niet graag vlees.