Mijn zoontje is nu 4 maandjes oud en vorige week bij de kinderarts geweest en die snapte nog niet waarom hij nog niet om rolden. Nu is mijn vraag aan jullie vanaf wanneer deed jullie kindje dat? Moet ik me nu zorgen gaan maken, mijn vriend en ik denken van ieder kind doet het zijn eigen tempo. Groetjes
Ik vind niet dat je je druk moet maken hoor.. Ons zoontje ging met 4 maanden van buik naar rug.. en met 5 maanden andersom.. Komt vanzelf
Hier nu af en toe van buik naar rug.. Maar ons neefje met 5 maanden en toen zei het cb dat dat vlot is.. met 9 mnd krijgen ze pas fysio.. rare uitspraak van die arts dus!
Nee ik denk ook niet dat je je druk moet maken. Mijn dochter ging van buik naar rug met ongeveer 4 maanden. maar pas van rug naar buik met 7 maanden!
Nee hoor, helemaal niet. Mijn zoontje ging met 5 maanden rollen en met 7,5 maand kroop hij al door de kamer. Elke baby heeft een eigen tempo.
Echt geen zorgen maken hoor. Mijn dochter rolde 'pas' om met 6 maanden en toen deed ze het ook niet heel erg vaak. Pas met 7,5 maand begon ze veel meer te bewegen en sinds 3 weken tijgert ze.
die van mij wil alleen maar staan en zitten maar rolle doet ze niet hoor. ze is lekker druk en aanwezig maar doet niks volgens het boekje tot nu toe. dus maak je niet te druk erom elk kind heeft zijn eigen tempo.. en sommige slaan sommige stappen over.
Ik wil jullie bedanken voor de reacties erg fijn dat me vraag beatwoord is. Hij kan wel zitten en als hij op ze buik lig op het speel kleed kan hij goed zijn koppie omhoog houden en draaien. Het is inderdaad geen fijne arts ze zij over een maand moet je weer terug komen en dan kijken we weer of hij al kan rollen. Het is geen fijne kinderarts maar gelukkig gaat ze weer weg en dan krijgen we weer een andere kinderarts ben benieuwd wat die zeg. Nogmaals bedankt voor jullie reactie ik ga me geen zorgen maken. Groetjes
Mijn zoontje rolde met 6 maanden voor het eerst, deed dit een paar keer en heeft het verder nooit meer gedaan, tot 2 weken geleden, toen deed hij het ook nog een keer! hij kruipt nog niet, zit al wel vanaf 7 maanden ongeveer goed los, maar begint sinds vorige week met billen schuiven.. en is 4 weken geleden voor het eerst gaan staan, maar dat doet hij nu ook weer niet... tja, hij is laat met alles, maar als hij 18 is kan hij het vast allemaal wel hoor....
Denk dat die van mij dan een uitzondering is. Ik leg hem op zijn buik en hij rolt naar zijn rug, linksom en rechtsom. En hij begon al vanaf 1 maand en doet het altijd als je hem op zijn buik legt
Huh? Mijn zoontje was net 4 maanden toen hij naar buik kon rollen en bij het cb gaven ze aan dat ze dat best vroeg vonden. Geloof dat 6 maanden de gemiddelde is! Wat een vreemde kinderarts.
Hier fysio gehad om het extra te stimuleren vanwege reflux. Caitlyn rolde om met een kleine 5 maanden, en dat was volgens de fysio vroeg. Niet heel vroeg, (je hebt soms van die snelle jelles ), maar wel sneller dan gemiddeld. Dus je hebt nog even, voor ie het echt zou moeten kunnen
Dat deed Mees ook.. Maar dat is blijkbaar niet bewust "rollen" hoorde ik van de kinderfysio waar we met hem hebben gelopen voor zijn voorkeurshouding. In het begin 'rollen' ze omdat ze hun gewicht nog niet goed kunnen verdelen om op hun buik te blijven..
Vooral niet druk maken. Mijn zoontje rolt nu pas echt goed om. Daarvoor wel af en toe en dan weer een hele tijd niet. Je kindje is nu waarschijnlijk gewoon bezig met andere dingen ontdekken.
Hier rolde ze van rug naar buik met 5.5 maand. En vandaag heeft ze voor het eerst 1 keer (toevallig) van buik naar rug gerold.. Geen zorgen dus!!!
De oudste rond de vier maanden, de tweede rond de vijf maanden en de derde is inmiddels acht maanden en rolt nog niet. Komt vanzelf.