Ik mocht een tijdje terug van de kinderarts starten met pap en hapjes ivm reflux. Er is ondertussen aangetoond dat onze kleine meid geen koemelkallergie heeft en op advies van de kinderarts gebruiken we ondertussen omneo met nutriton. Dit ivm de rommelingen in haar darmen. Nu slaapt ze momenteel niet meer door en toen kwam de kinderarts met dat we toch echt de rijstebloem mogen gaan proberen. Maar ik was vergeten te vragen of dat wel ging met de omneo. De omneo is vrij dik en al helemaal met de nutriton erin. De nutriton heeft ze nog steeds nodig anders loopt het er gewoon uit. Maar als ik er rijstebloem in ga doen wordt het dan niet te dik??? En gaat dat uberhaubt wel samen?? Ik weet niet of er nog meer mensen hier omneo, nutriton en rijstebloem gebruiken.
Je geeft zelf aan dat je kindje gevoelige darmen heeft. Dan lijkt de combinatie jbpm-rijstebloem me een risico. Beiden gaven hier helse krampen. Periodes van niet-doorslapen zijn normaal. Mijn dochter werd vanaf 4,5 maand ook weer wakker, ze heeft uiteindelijk tot 7 maand weer een nachtvoeding gehad. En toen was dat plots niet meer nodig. Lijkt me ook niet onlogisch dat ze plots meer honger krijgen: rond die periode worden ze toch alerter en beweeglijker.
De arts zei dat dat het qua extra krampjes wel mee zou vallen. Is licht verteerbaar zei ze. Nachtvoeding mogen we haar niet meer geven. Anders went ze er weer aan.
Zoals gezegd: mijn dochter heeft na enkele weken zelf weer beslist dat die nachtvoeding niet meer nodig was. Dus dat ze eraan wennen is echt nonsens. Laat ik het anders stellen: als het echt honger is, wil je dat dan gewoon negeren omdat het jou goed uitkomt? En dat het licht valt is ook niet waar. Mijn dochter kreeg er dus krampen van, maar raakte ook pijnlijk verstopt. Maar jij bent natuurlijk de mama, dus jij beslist. Dat betekent ook dat je niet hoeft te doen wat de dokter zegt Veel succes!