550 euro per maand, met 3 kleine kinderen, dus ja het kan absoluut. Zie het topic` bezuinigen` en het topic `Weinig boodschappengeld, wat eten`
De markt is hier echt niet goedkoper dan de supermarkt. Sterker nog, bv komkommers ed zijn vaak duurder.
Ja ook niet voor alles, maar aardbeien bv 2 doosjes voor 2 of 3 euro. Sinaasappels ook altijd goedkoop en bramen, frambozen en dat soort fruit.
Ff off topic, Wow 10 stuks fruit per dag jeetje das best veel hahaha, wel gezond natuurlij😁 On topic denk dat t best kan als je gewoon heel zuinig doet
Nou ik was van de week ernstig onder de indruk.. ik was weer eens naar de markt en had: 5 paprika`s, 1 courgette, 1 aubergine, 1 bakje champignons, 3 komkommers, 6 trosttomaten, 1 avocado voor in totaal 6,30euro.. Dat vond ik toch aardig goedkoop.. denk dat het ook met Rusland te maken heeft, maar toch. Ik ga volgende week weer naar de markt..
Ik kijk inderdaad ook wel naar de aanbiedingen. 3-4 voor aardbeien betaal ik gewoon niet. Appels pak ik ook over algemeen de appel die in de aanbieding is, of ze moeten er al niet lekker uit zien. Vandaag minneola's gekocht want die waren in de aanbieding. Komkommer eet ik elke dag 1 van op mijn werk bij de lunch, ongeacht de prijs heb ik die standaard in huis. Groente kijk ik ook naar de prijs en aanbiedingen.
Dat zal per plaats dan verschillen. Hier zijn aardbeien bv de hele zomer 2 voor 5 euro. Frambozen, kersen duurder dan de AH. Echter wel kwalitatief beter
Ben toevallig net begonnen met het exact bijhouden van ons boodschappenbudget, mag wel wat omlaag en deze topic geeft me een goed inzicht dat dat ook moet lukken. Net trouwens naar de markt geweest en een groentepakket voor 2.50 gescoord: kilo prei/kilo witlof/een courgette en een krop sla...
Plannen jullie dan eigenlijk ook vooruit wat jullie elke dag gaan eten? Ik doe dat nu namelijk niet en voor mijn gevoel gooi ik hierdoor ook vaker spulletjes in mijn winkelwagen die mss helemaal niet nodig zijn.
Ik heb tot donderdag 80 euro. Luiers en doekjes in overvloed. Helaas moet daar nog wel voeding, johannesbroodpitmeel en pap af. Dus onderaan de streep iets meer dan 50 euro. Ook zorg ik dat er met goede aanbiedingen (en voldoende budget ) vlees in de vriezer ligt. In de 2e vriezer hebben we 2 lades voor brood. Ik zou niet weten hoe ik zonder voorraad met 55 euro een week 3 maaltijden per dag neer kan zetten voor 2 volwassenen en 3 kids.
ja. hier maken we elke week een planning welke dag we wat gaan eten. kijken foldertjes door wat er in de aanbieding is, daar passen wij het menu op aan
Valt mee hoor. We hebben 3 soorten groenten bij het eten. En kinderen ook altijd 2 stuks verschillend fruit mee naar school. Ik eet smoothy's met groente en fruit elke dag. Wij geven dan weer weinig uit aan vlees ( meer vis) en brood. Ook geen frisdrank.
Wij hebben 300 voor de hele maand voor boodschappen incl verzorgingsproducten. Per week zitten we meestal rond de 65, soms meer, soms minder, en houden dan nog 40,- over voor verzorgingsproducten. Ik koop bijna alles bij de Lidl en kook niet uit pakjes.
Ja, daar zit alles in. Luiers zijn hier 1.42£ voor 20 stuks, en ik gebruik nu maar 7 luiers per week. Brood kost me nooit meer dan 19pence voor een heel brood, en ik haal er 5 per week (datum van de verkoopdag, maar gaat in de vriezer) 2 kilo bananen zijn gemiddeld 23pence, en die blijven lang genoeg goed tot de volgende boodschappen beurt (2 keer per week, soms 1 keer, ligt eraan of de "oogst" goed was) 15 kilo aardappelen zijn standaard 3,50 (normale prijs, geen korting ofzo) bij een andere supermarkt. Verder veel aardbeien (20pence per bakje), frambozen (zelfde) en voorgesneden fruitsalades (17pence per bakje) Appels (19 pence voor 10 stuks) en straks manderijnen etc (gemiddeld 30 pence per netje) Vorige week een kist mango's voor 80pence, een 10 kilo zak uien voor 1£. Vlees is iedere week verschillend, regelmatig lamskoteletten (van 8 pond naar 1,20£ voor 8 stuks) steaks (nooit meer dan 1£) tot karbonade's en gehakt. Hele kippen koop ik voor 1.23£, gegrild voor 1,75£ Groente hetzelfde verhaal, vaak gemengde roastveggies, maar ook wortel, witlof, kool, parsnips etc etc. Grootste kostenpost hier is melk, we kopen deze in flessen van 6 pints (3 nogwat liter) voor 1,48£ en er gaan 5 flessen per week doorheen. Vitamines haal ik bij poundland, dus dat zijn ook de kosten niet. Wat wij eten is dus afhankelijk van wat de supermarkten met veel korting wegdoen dus een lijstje maken is voor ons niet handig. Tis grijpen wat je grijpen kunt en daar een maaltijd mee maken. Laatst had ik 24 kant en klaar maaltijden voor 65pence omdat ik een hele goede kortingsbon (13pond korting op alles van die nieuwe healthy living range) had. Allemaal ingevroren en ideaal voor als ik een keer een dag weg ben. In onze supermarkt zijn we met 7 vaste mensen en dan nog een hoop die af en toe komen en soms is het beter dan andere dagen.
3 stuks fruit per kind per dag vind ik wel erg veel hoor. Of behoren daar ook tomaatjes en komkommertjes bij.
Mijn dochter heeft vandaag ook al 2 peren en een bakje druiven op hoor.. En de jongste begint ook al een echt fruitmonster te worden. Is dat zo abnormaal dan? Gezond toch juist