Omdat wij in het Zuid-Westen gisteren alleen maar kledder-regen hebben gehad, overwegen we om vandaag even ergens de sneeuw op te zoeken. Waar ligt er nog een lekker pak? Liefst bij een uitspanning in een park/bos. Utrecht/Gelderland/Brabant? We zijn benieuwd!!
Ik woon vlakbij de Bockenreyder in Esbeek, en hier ligt echt nog enorm veel sneeuw. Ik vermoed dus dat er in de bossen daar ook nog volop sneeuw ligt. Het heet In Den Bockenreyder, ze hebben daar ook wandelroutes beschikbaar, mooi gebied!
Hier Amersfoort dus nabij Utrecht. Er lag gisteren al geen "pak" sneeuw, hooguit een laagje, maar dat is nu ook al zo goed als weg.
De sneeuw is bevroren geweest dus van de zachte wollige sneeuw is het nu niet meer. Overal waar auto’s hebben gereden is het nu keihard, maar ik denk dat je in de bossen nog wel kan sleeën. Je zou de Loonse en drunense duinen kunnen opzoeken, maar ik denk dat meer mensen dat hebben bedacht en dat het erg erg druk is. Zeker bij de vaste parkeerplaatsen met restaurant, restaurants zijn het wel gewend en erop ingericht.
Jaaaa!! Heel erg bedankt voor je tip!! We zijn erheen gereden en net aangekomen en inderdaad een heerlijk dik pak sneeuw!! Slee uit de auto en gaan!! Dankjewel!!
Was 't nog ergens echt glad vanochtend? Tegenstanders van dochter hadden afgezegd vanwege gladheid hier is echt niks aan de hand
Hier spekglad. Gisteren veel sneeuw, dat werd zo’n vieze drab en vervolgens ging het weer vriezen. Overal een laagje aangevroren drab dus.
Hier was het spek en spekglad We hadden gisteren echt een flink pak sneeuw, zo'n 7cm waarvan de helft overdag gesmolten was en vannacht weer keihard opgevroren. Het was echt levensgevaarlijk, heb met het zweet op mn rug zoon naar een open dag van de middelbare school gebracht maar was 10x liever thuisgebleven
Nou inderdaad!! Ik vraag me af of dat komt door de neerslag van afgelopen tijd, of dat dit altijd zo is en wellicht bewust zo wordt gelaten. Maar het was uiteindelijk wel de moeite waard, we hebben echt genoten in het bos en in de herberg!! Jullie ook?
Haha dat zandpad is al jaren zo, eens in de zoveel tijd dan vullen ze die gaten wat op, maar eigenlijk is dat altijd wel ellende. Zal nu met de sneeuw helemaal niet fijn zijn.